Sayfa 401/681 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 3,201 - 3,208 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

Alıntı Originally Posted by Gg1101 Yazıyı Oku
    Ana sozlesmeye bakin lutfen. Karin nasil dagitilacagi acikca yaziyor. Calisanlarin alacagi payin yatirimcilara dagitilacak paya hicbir etkisi yoktur. Oyle kuruculardaki gibi sonradan degisiklikde yapilmamistir.

Ataturk un vasiyeti diyoruz ya. Taa Bankanin ilk kurulusundan beri olan madde.

LG-H960 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İlk kurulduğunda %20 değil çalışanların payı. Kurucularınkide %10 idi. Kurucuları sıfırlamışlar. Acaba kurucunun %10 nu nereye gitti. Bir cümle ile hissedarları bitirmişler. Oysa yapmaları gereken pazarlık yapıp imha etmek yada almaktı. Bunu bile çok gören bir banka nihayetinde. Akbank ve garantide banka değil mi? Onlarda bir cümle ekleyip kurucuların temettülerini bitirebilirlerdi. Kimse bu noktayı söylemez. Herkes kendine göre değerlendiriyor.

2. [QUOTE=RLC44;3189111]İlk kurulduğunda %20 değil çalışanların payı. Kurucularınkide %10 idi. Kurucuları sıfırlamışlar. Acaba kurucunun %10 nu nereye gitti. Bir cümle ile hissedarları bitirmişler. Oysa yapmaları gereken pazarlık yapıp imha etmek yada almaktı. Bunu bile çok gören bir banka nihayetinde. Akbank ve garantide banka değil mi? Onlarda bir cümle ekleyip kurucuların temettülerini bitirebilirlerdi. Kimse bu noktayı söylemez.
    Katiliyorum ayricalikli parti ayricalikli banka

3.  Alıntı Originally Posted by Gg1101 Yazıyı Oku
    Bu arada munzam vakif hisse alimi yapmadi. Banka hisse alimi yapti. Garanti ve Akbankda calisanlara para verilmiyormu zannediyorsunuz. Bugun sektorde en cok parayi bu iki banka veriyor. Bu iki bankanin yoneticileri milyon usd jestiyon aliyorlar.

Ya arkadasim gecen yil ac bak bakim kap habarlerine bu yilkilere de bak surekli altdan toplayip usten satan bunlar okudum ki yaziyorum ayrica hissededar oldugum banka yuzde 20 i calisanina dagitacagina dagitilacak kara eklesin banka calisanini odullensirecekse kendi payindan odullendirsin gecmis kar dagitimlarini da incele istersen onceki sayfalarda 1982 tarihli bir haber paylasmistim a b ve kurucu paylarin hakki kisitlanip banka personeline oncelik verilmis sen zannediyormusun ki akbank veya garanti bank yuzde 20 kari personele dagitsin prim sistemini demek istiyorsan o her kurum da var ama oyle net bir yuzde 20 yok

4. İş Bankası'nın en büyük hissedarı konumundaki Munzam Sandık Vakfı'na ait olan Efes Holding, 5,86-5,88 TL fiyat aralığından 850 bin adet İş Bankası C hissesi aldı. 1 Haziran Cuma günü yapılan alımla Efes Holding'in İş Bankası sermayesindeki payı yüzde 0,0188 oldu.

Efes Holding, geçen yıl 2,5 milyon adet hissesini 7,39-7,43 TL fiyat aralığından satmış ve İş Bankası sermayesindeki payını sıfırlamıştı.

5.  Alıntı Originally Posted by Gg1101 Yazıyı Oku
    Bu arada munzam vakif hisse alimi yapmadi. Banka hisse alimi yapti. Garanti ve Akbankda calisanlara para verilmiyormu zannediyorsunuz. Bugun sektorde en cok parayi bu iki banka veriyor. Bu iki bankanin yoneticileri milyon usd jestiyon aliyorlar.

İş Bankası'nın en büyük hissedarı konumundaki Munzam Sandık Vakfı'na ait olan Efes Holding, 5,86-5,88 TL fiyat aralığından 850 bin adet İş Bankası C hissesi aldı. 1 Haziran Cuma günü yapılan alımla Efes Holding'in İş Bankası sermayesindeki payı yüzde 0,0188 oldu.

Efes Holding, geçen yıl 2,5 milyon adet hissesini 7,39-7,43 TL fiyat aralığından satmış ve İş Bankası sermayesindeki payını sıfırlamıştı.

Eş zamanlı olarak şuan da eşleşmede
    ısbtr -%19
    ıskur -%49
    ISATR -%20

ORTADA BİR GÖZDAĞI VAR..

7.  Alıntı Originally Posted by ocean1987 Yazıyı Oku
    Eş zamanlı olarak şuan da eşleşmede
    ısbtr -%19
    ıskur -%49
    ISATR -%20

ORTADA BİR GÖZDAĞI VAR..
    Milleti panıkletmeye çalışıyorlar... Bence bu saatte yapılan paylaşımlar sağlıklı değil... Yapılmaması daha iyi olur... Onların yaptığı işe çanak tutuyor oluruz sızı tenzih ederim... Sonuca bu denli yaklaşmışken...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

8. Olumsuz bir haber falanmı var. Yoksa mal toplamayamı çalışıyorlar. Bilgisi olan varmı arkadaşlar...

Sayfa 401/681 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •