Sayfa 406/681 İlkİlk ... 306356396404405406407408416456506 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 3,241 - 3,248 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1.  Alıntı Originally Posted by MARSLI10 Yazıyı Oku
    doğru.ama yönetim üyeliği haklarının neden elinden alındığını siz de ben de iyi biliyoruz sanıyorum.
    Yönetim hakkı geri verilirse tabi ki çok değerli, isc ile fiyat temettü orantılamanızın doğru olmadığını belirtmek istedim sadece. Ben en kolay çözüme ulaşılabilecek olanın iskur olduğunu düşünüyorum. İskurum varsa isa da almyı düşünürüm fakat ikisi de yoksa tercih yapmam gerekse iskur’dan yana kullanırım hakkımı.

Naçizane görüşüm, yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemeli.

2. İstek üzerine

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Geçen haftaki yiğit ne zaman sahneye çıkıp tavana kitleyeceksin işbtry. Yoksa yarınmi veya yarındanda yakınmı...YTD

Vesteldeki yatırım finansman buradan alım yapsa 1 yıl direkt tavan yapar

LLD-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

5. Bırısı paraşutsuz atladı trenden çakıldı sanırım... ...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

6. Açılış..

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Dun akşam 3800 lerden vermeyen şimdi buradan satış yazıyor... Sonrada battım diye ağlarlar sen betona gömülmeye layıksın desem kızar.. )
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

8. Bu işinde suyunu çıkaracaklar hop bır ıkı söylem sonra herkes sus pus... Nasıl olacak bu iş anlamadım...mecbur beklicez bahtımıza ne çıkarsa hesabı...

Sayfa 406/681 İlkİlk ... 306356396404405406407408416456506 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •