Sayfa 44/681 İlkİlk ... 3442434445465494144544 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 345 - 352 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1. Burda temettü önemli ancak asıl önemli olan imtiyaz hakları. Bu hisseler hazineye geçince gerçek bedelleri ödenip geri çekilir. Devlet zaten bu durumda c grubunun hazinede tutacak , imtiyazlı hisselerdende gerçek bedellerini tahsil ettirecektir. Bu olması muhtemel en olası senaryo. Benim gözümde iş kurucunun değeri 5 -6 milyondan aşağı olmaz. A ve b grubunu tam hesaplayamıyoruz ancak hali hazırdaki fiyatların düşük olduğunu biliyoruz. Aklımdan geçen geri çağrılma rakamı a için 500.000 b için 50.000 tl dir.

2.  Alıntı Originally Posted by Hitit Yazıyı Oku
    Burda temettü önemli ancak asıl önemli olan imtiyaz hakları. Bu hisseler hazineye geçince gerçek bedelleri ödenip geri çekilir. Devlet zaten bu durumda c grubunun hazinede tutacak , imtiyazlı hisselerdende gerçek bedellerini tahsil ettirecektir. Bu olması muhtemel en olası senaryo. Benim gözümde iş kurucunun değeri 5 -6 milyondan aşağı olmaz. A ve b grubunu tam hesaplayamıyoruz ancak hali hazırdaki fiyatların düşük olduğunu biliyoruz. Aklımdan geçen geri çağrılma rakamı a için 500.000 b için 50.000 tl dir.
    inşallah

iş btr.29000 * 50,000 =1,450,000,000 tl abartılı olmadı mı?

3. İsteyen herkese verdiler galiba.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    İsteyen herkese verdiler galiba.
    param olsa yine alırım.yibitaş bile fiyatı 2890 tl iken işbankasının imtiyazlı senedi neden 3,200 lerde kalsın.belli bir sirküleasyon olacaktır.ama sonunda ederi bulunur.

5. 17 bekleyen var ben tırstım

6. ben bekleyeceğim.kar ettiğini düşünen çıkıyor.asıl kar devir işlemlerleri sırasında belli olacak.

7.  Alıntı Originally Posted by istat Yazıyı Oku
    17 bekleyen var ben tırstım
    17 bekleyen almak isteyen mi.. satmak isteyen mi..

8. Bu hisse zaten 7-8 yıl önce 2500 3000 aralığndaydı

Sayfa 44/681 İlkİlk ... 3442434445465494144544 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •