Sayfa 450/681 İlkİlk ... 350400440448449450451452460500550 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 3,593 - 3,600 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1.  Alıntı Originally Posted by FİBONACCİ Yazıyı Oku
    Varda sistemde sıkıntı var..eşleşmeleri göremedim..
    Ama dengede 190 lot tavanda bekleyen..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Evet sistemde sıkıntı var

2. Kapanosi merak etmekteyiz fibonacci

3. 2 tane islem 150 bekleyen

4. Kapanış..
    Sistemde hata var..
    Şimdi geldi..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Sıraya girilebiliyor ptesi alabilmek icin

6. Bir tane bile aldirmadi. B ciddi artacak dostlar. Bende zamaninda aldigim 3 lot var. Alım şansı vermiyor

7.  Alıntı Originally Posted by can2182 Yazıyı Oku
    Abc gruplari kaldirildi şu anlama gelmiyormu surekli muzayede olacak tum hisseler
    Bugün keyfimiz yerindeydi. Bist bir anonim şirket olduğuğundan kendi kurullarından çıkan karara istinaden bazılarımız şamata yaptık.

İş bankası imtiyazlı hisseler yada işlem saatleriyle hiçbir ilgisi yok deyip azda olsa kafası karışanlar için kendimce açıklamada bulunayım.

Hisse durumu içinse
    Ben hikaye anlatıyorum, benim hayal ürünümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

8. İsbank kurucuyu 2010da almistim. O donemde 3 tanede isbtr almistim. Aldigim gunden beri hicbirine dokunmadm. Sabreden kazanir. Cikmis dusmus onemli degil fiyat degil hisse adediniz onemli olan. İmha illaki birgun olacak derdim. Hic olmadigi kadar yakiniz imhaya. Boyle bir donemde hisse satmayi birakin hesabi acip bakmaya bile gerek yok. Acikcasi kurucunun artacagini tahmin ediyordum isbtr de degerine ulasacak yakinda. Bu fiyatlar cok ucuz. O yuzden soyleyecegim ister satin ister sabredp bekleyin. Benim satilik hissem yok. Beklemeye devam. Sizin adiniza da sevindim acikcasi.

Sayfa 450/681 İlkİlk ... 350400440448449450451452460500550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •