Sayfa 457/681 İlkİlk ... 357407447455456457458459467507557 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 3,649 - 3,656 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1. 13.55
    Meksa ve Ahlatçi bu tahtada sık görmediğimiz kurumlar..
    Şeker yatırım 52 lotla güzel mal satmış ama satılanlar güçlü alınıyor..
    Tavandaki lotlar erimiyor..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Düşmesi veya çıkmasinin hicbir anlami yok arkadaslar. Sadece keyfine takip etmek gerekiyor. Al sata giren birdaha almasi cok zor. İmha sonucunda bu fiyatlarin nekadar ucuz oldugunu gorecegiz. Şahsi kanaatimdir. Yukselterek sattirmaya calisacaklar, dusurerek sattirmaya calisacaklar. Al sata girende elveda diyecek, mevzu bu. SAFLARI SIKLAŞTIRIN!!!

3. kaç kişide vardır sizce bu hisse giderek küçük yatırımcı kalmayacak sanırım bu hisse de 100 milyon nüfüslu Türkiye de kaç kişide sayılı insanlarda vardır bir de öyle öyle düşünelim sizce tahminen
    Son düzenleme : mustafa423; 15-04-2019 saat: 15:18.

4. 17.55
    Birisi bu hisseyi durdursun..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Fibonacci baskan kimse durdurmasin yaaa oyle deme

6. Aman hocam yola devam...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

7. ISBTR - İş Bankası B

Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Asıl beklenti holdingleşme ve bu hisselere çağrı yapılmasıdır.. Eğer mevzu bu ise işler değişir... Ama bu fiyatlar sıkıntı, buralardan girecekler dıkkat etmeli bence...zaten yavaş yavaş bu hisseyi de ky nın ulaşabileceği meblağdan uzaklaştırıyorlar gibi.. Hayırlısı inşallah yanılmayız..
    Merhaba bu kadar yükseliş oldu aranızda yeni gelip ben aldım diyen veya foruma giren kaç kişi var

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Hatırladığım kadarıyla hisse 3000 binlerdeyken forum daha kalabalıktı yanlış mı düşünüyorum

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 457/681 İlkİlk ... 357407447455456457458459467507557 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •