Sayfa 490/681 İlkİlk ... 390440480488489490491492500540590 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 3,913 - 3,920 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Bu tahtalarda spekülatif hareket edenler ellerinde ne kalacağının hesabını da yaparlar basit bir hareket değil bence daha meclise gelecek konu muhtemelen birileri içeriden bilgi aldı ve tahtaya öyle girdi milyonları pervasızca buraya bağlamazlar...
    Kendi malını yükseltirsen sıfır maliyetle yükseltmiş olursun öyle milyonları bağlamamış olursun. Alan sen satan sensen sence milyonlar mı bağlanmış olur?

2.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Kendi malını yükseltirsen sıfır maliyetle yükseltmiş olursun öyle milyonları bağlamamış olursun. Alan sen satan sensen sence milyonlar mı bağlanmış olur?
    Siz 1000,2000 den alan ky nın malını elinde tuttuğunu mu sanıyorsunuz birçoğu sattı benim gibi ana parayı alıp kar miktarı ile devam ediyorum birçok ky ya sattı yada buyuk kısmını sattı bakalım ne yapacaklar... Ne desek boş...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Aynen ne desek boş sayın kwon3

4. An itibariyle,

Tavan Fiyattan 4 lot eşleşme,

208 lot almak için sırada bekleyen var,

''Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır".
    Warren Buffett

Y.T.D.dir

5. Birileri bizimle eylenıyor agamız olmasın bır anda 40 lot eşleşme gozuktu sanırım tahtayı yokluyorlar...şuanda 13 e kadar düştü...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

6. Şuanda da hıc eşleşme yok arkadaşlar bu da demek oluyor ki alanda satanda kendilerı ve fiyatı yukseltmeye çalışıyorlar en azından benim çıkardığım sonuç bu... Ky sayısı oldukça azaldı gıbı zaten bu fiyatlardan alan olmaz ky olarak... Ben beklıcem satmayacam muhtemelen.. Satana hayırlı olsun hayrını gorsun...

7. Hay maşallah 184 lot bekleyen... Kapanış daha guzel olacaktır...2 adet işlem oldu tahta yapıcının mal çıktığını çıkabıldığını hıc sanmıyorum... Simdi daha emin oldum..

8. Fibonacci derinlik varmi hocam

Sayfa 490/681 İlkİlk ... 390440480488489490491492500540590 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •