Sayfa 502/681 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 4,009 - 4,016 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1. 17:55 ibre yukarı döner gibime geliyor ytdeğildir.

Alıntı Originally Posted by MtnQ Yazıyı Oku
    224 adet 137 Emir var. Resmen ky işi bu panik var başka da bir şey değil ...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Doğru mantık değil.
    32,900 TAVAN yaparken tavanda 260 lot varken de yine 93 emir vardı ama ne olduysa o 93 emir aynı gün yok oldu.

3. 13.55

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Guzel olan tarafı ne derseniz, Öğlen açılışta mal satamadılar... Ky mal almıyor gibi buda olumlu bence..ilgınc ama şuan tahtada ne alıcı var nede satıcı alıcı ve satıcı tarafı sıfır.. Buda senedın tek elden kontrol edıldıgını gösteriyor yada bana öyle geldi...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

5. siz değerli imtiyazlı ve kurucu (ISATR-ISBTR-ISKUR) ortakları e-devlet>mkk>e-cas>yatırımcı blokaj sayfası üzerinden hisselerinizi bloke etmeye davet ediyorum.

arkadaşlar e-devlet hesabınıza girin
    arama kısmına merkezi kayıt kurumu yazın linki tıklayın
    daha önce giriş yapmamışsanız mail ve telefon ile dogrulama isteyecektir.
    bu işlemlerde tamamlandıktan sonra sol tarafta e- cas altında yatırımcı blokaj kısmında bloke etmek istediğiniz ve adetleri seçerek satışa kapatabilirsiniz hisselerinizi
    işlemin aktif olması bir gün sürüyor.
    tekrar satmak için aynı e-cas altında yatırımcı blokaj kısmında bloke çöz emri ile satışa açabilirsiniz.

bu işlem ile hem olası psikolojik savaşta satmamak ve düşünmek için süre kazanacak.hemde bu dalı silkelemeye çalışanlara yerinizi göstermiş olacaksınız.emin olun tek tek sayılıyoruz.

Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Guzel olan tarafı ne derseniz, Öğlen açılışta mal satamadılar... Ky mal almıyor gibi buda olumlu bence..ilgınc ama şuan tahtada ne alıcı var nede satıcı alıcı ve satıcı tarafı sıfır.. Buda senedın tek elden kontrol edıldıgını gösteriyor yada bana öyle geldi...
    Öyle bi şey yok. Satan zibille ama alan olmadığı için sana sıfır geliyor. İşlem olmuyor verhasıl. Satıcı tarafının neresi sıfıt. 238 lot 93 emir. Ortalama 93 kişi 2.5 lot emir vermiş.

7.  Alıntı Originally Posted by fabrikator Yazıyı Oku
    siz değerli imtiyazlı ve kurucu (ISATR-ISBTR-ISKUR) ortakları e-devlet>mkk>e-cas>yatırımcı blokaj sayfası üzerinden hisselerinizi bloke etmeye davet ediyorum.

arkadaşlar e-devlet hesabınıza girin
    arama kısmına merkezi kayıt kurumu yazın linki tıklayın
    daha önce giriş yapmamışsanız mail ve telefon ile dogrulama isteyecektir.
    bu işlemlerde tamamlandıktan sonra sol tarafta e- cas altında yatırımcı blokaj kısmında bloke etmek istediğiniz ve adetleri seçerek satışa kapatabilirsiniz hisselerinizi
    işlemin aktif olması bir gün sürüyor.
    tekrar satmak için aynı e-cas altında yatırımcı blokaj kısmında bloke çöz emri ile satışa açabilirsiniz.

bu işlem ile hem olası psikolojik savaşta satmamak ve düşünmek için süre kazanacak.hemde bu dalı silkelemeye çalışanlara yerinizi göstermiş olacaksınız.emin olun tek tek sayılıyoruz.
    arkadaslar perşembe gunu aksam kapanısta fiyat 32796 iken tavanda yanlış hatırlamıyorsam 200 den fazla bekleyen karşılanmamış alış emri vardı

ancak cuma günü 26 bin kusur ortalama ile 152 işlem oldu.bugün ise henuz 20 işlem
    eğer bu bir ky 'e mal çakma operasyonu olsaydı 32796 dan 200 lot satmak elbetteki cuma ve bugunun satışlarından karlı olacaktı.
    son 2 iş günü olan işlemlerin mal çakma değil mal toplama için korkutma oldugu kanaatindeyim

8. Oyle birsey var ben yazdığım anda öyleydı yalan mı söyleyecez bıdahakıne fotoğrafını atarız benım yazdığım saatte bakarsanız gorursunuz.. Şuan var ama 279 lot tabanda duruyor.. 1 lot eşleşme gözüküyor...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Sayfa 502/681 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •