Sayfa 510/681 İlkİlk ... 10410460500508509510511512520560610 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 4,073 - 4,080 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1. arkadaşlar akrabam vasıtasıyla zamanında 4 lot aldıydım ve şiddetle fiyat ne olursa olsun satmamam konusunda tembihledi şimdi sizden ricam soruma cevap bulup yardımcı olmanız.
    bu işin sonu ne olacak imha olursa tahmini cebimize girecek miktar ne olabilir veya onun dışında başka ne olabilir bu işin sonu nasıl karlı olabilir??

Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Sn mavıdeniz000 alabıldınızmı...ayrıca bugun yapılan işlemler ıkı gun sonra görünmüyormu.. Takasları hemen görebılıyormuyuz..
    Kardeş vakti zamanında sözü iki kelam uzaktayım bu senet 1000 TL iken bu ne derdim alan yok satan yok ne iş vakit o vakit ilk hareketlenme zamanı Eylül Ekim ben de 3200 den alıp 4000 den sattım 11 Nisan da tavana yakin açtı almadım 12.000 den almadım 15800 aldım geri sattım 33500 olunca ölürüm de almam dedim almadım arkadaşlarıma da aldırmadım rsi 99.700 civarı zaten almazlardı dün pusuya yattım Perşembe alacam dedim ama dedim ya 16.00 sularında eşleşen 50 idi zaten film kopmuştu internet bakiyem son damlalarındaydı ben de kurumun masaüstü bilgisayarından alım yazdım ama nereye önce 20K ne sonra 22K-23K ne olur ne olmaz ama -20 den en fazla -10 ile -15 arası açacağını bildiğimden (çünkü cuma satışta kendine marj bırakacak zorunda) yazdım 19K iki tane aldım beklenti filan yok onu yazayım bana göre manipüle ediyorlar iş yatırımın saçma hareketleri var artık inanmıyorum inanmak istemiyorum bak işte iskur daha sağlam hareket ediyor beklentili tahta tavan tavan taban taban olmaz az az gider hiç kimse anlamaz bir bakmışsın 1 TL den 20 olmuş meksa trade için aldı umarım hemen satmaz ama işin kaderi tabana yazan hiçbir ky alamadı hepsi bakakaldı ky tabandan alırım dedi ha alan var ama bir elin parmakları çünkü şeytan bunlar son 5 saniyeye kadar tabanda tut zaten sığ tahta hop yukarı benim matriks nasipse Perşembe açılacak seansa yetişir mi bilmem artık nasip
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

3.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Kardeş vakti zamanında sözü iki kelam uzaktayım bu senet 1000 TL iken bu ne derdim alan yok satan yok ne iş vakit o vakit ilk hareketlenme zamanı Eylül Ekim ben de 3200 den alıp 4000 den sattım 11 Nisan da tavana yakin açtı almadım 12.000 den almadım 15800 aldım geri sattım 33500 olunca ölürüm de almam dedim almadım arkadaşlarıma da aldırmadım rsi 99.700 civarı zaten almazlardı dün pusuya yattım Perşembe alacam dedim ama dedim ya 16.00 sularında eşleşen 50 idi zaten film kopmuştu internet bakiyem son damlalarındaydı ben de kurumun masaüstü bilgisayarından alım yazdım ama nereye önce 20K ne sonra 22K-23K ne olur ne olmaz ama -20 den en fazla -10 ile -15 arası açacağını bildiğimden (çünkü cuma satışta kendine marj bırakacak zorunda) yazdım 19K iki tane aldım beklenti filan yok onu yazayım bana göre manipüle ediyorlar iş yatırımın saçma hareketleri var artık inanmıyorum inanmak istemiyorum bak işte iskur daha sağlam hareket ediyor beklentili tahta tavan tavan taban taban olmaz az az gider hiç kimse anlamaz bir bakmışsın 1 TL den 20 olmuş meksa trade için aldı umarım hemen satmaz ama işin kaderi tabana yazan hiçbir ky alamadı hepsi bakakaldı ky tabandan alırım dedi ha alan var ama bir elin parmakları çünkü şeytan bunlar son 5 saniyeye kadar tabanda tut zaten sığ tahta hop yukarı benim matriks nasipse Perşembe açılacak seansa yetişir mi bilmem artık nasip
    Yarın açılış için bir tahmininiz var mı? tabi ki yatırım tavsiyesi olmayacak

Alıntı Originally Posted by meteor35 Yazıyı Oku
    Yarın açılış için bir tahmininiz var mı? tabi ki yatırım tavsiyesi olmayacak
    Kesinlikle olamaz

LLD-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

5.  Alıntı Originally Posted by FİBONACCİ Yazıyı Oku
    17.55
    Kıpraşıyordu..
    Tabanı bozdu..
    Baş aktör meksa 82 lotla alımda..
    Hacim çok güzel..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Meksa lotları nereye virmanlayacak bulursunuz siz.

6.  Alıntı Originally Posted by snıper58 Yazıyı Oku
    arkadaşlar akrabam vasıtasıyla zamanında 4 lot aldıydım ve şiddetle fiyat ne olursa olsun satmamam konusunda tembihledi şimdi sizden ricam soruma cevap bulup yardımcı olmanız.
    bu işin sonu ne olacak imha olursa tahmini cebimize girecek miktar ne olabilir veya onun dışında başka ne olabilir bu işin sonu nasıl karlı olabilir??
    Bunu size öneren akrabanıza sorsanız daha iyi değil mi, sonuçta onun yönlendirmesi ile almışsınız.

7. Merhaba;

İnvesting forumda yazıyor musunuz?
    Bir arkadaş sizi copy paste yapıyor...

Alıntı Originally Posted by FİBONACCİ Yazıyı Oku
    Aşağıda bugünün takası var..
    Yine ilginç bir detay var.Meksa yatırım özel hisselerin hiçbirinde yok...
    Yani Meksa iş A-B-Kurucuda 1 lotu bile yok..
    AMAAAA bugün bu olmayan kurum bu sığ hissede tek günde 88 lot alım yapıyor..
    Bir yere notunu aldık..
    Bakalım lotlar kime gidecek???
    Ytd...ytd...

8.  Alıntı Originally Posted by i3urak Yazıyı Oku
    Merhaba;

İnvesting forumda yazıyor musunuz?
    Bir arkadaş sizi copy paste yapıyor...
    Hayır..
    Buradan başka yerde yazmıyorum..
    Önceden deli zamanlarımda her yerde yazar çizerdim.Ama artık sadece burada yazıyorum..
    Benim yazdığımın aynısını yazıp başkalarına tavsiyede bulunanların oyununu bozun lütfen..
    Saygılar..

Sayfa 510/681 İlkİlk ... 10410460500508509510511512520560610 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •