Sayfa 53/681 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 417 - 424 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1. Cumhuriyet gazetesindeki yazının özü;

Hazine’ye devredilirse hisseler, bu kez borsada kote yüzde 31 hisseyi toplamaya girişerek çoğunluk hissesini ele geçirmeye çalışır.
    Bu durumda en büyük payları elinde tutanlara özel fiyatlar önerir. Bire beş, bire 10! Hisseler tavanın da tavanını yapar.

aynı benim düşündüğüm gibi, devlet sadece chp nin hisseleri peşinde değil borsadaki yani sende bendki hisseleride yavaş yavaş topplama peşinde olacak.

chp hisse devri komisyandan geçip meclise geldimi bilemem kaç gün tavan gider artık

bunlar benim hayel dünyamın mutlu beklentileridir. kimseye al sat tut tavsiyesi asla değildir.

2. 2 lot aldik iyimi ettik kotumu hepimiz icin hayir olsun duserse bekleriz cikarsa satariz

3. iş bankası yumuşak karnı olan imtiyazlı hisselere çözüm bulmalı. ya atatürk' ün vasiyetine uygun şekilde temettüyü vermeli.. ya da bu hisseleri toplamalı... diğer türlü bu haksız uygulama iş bankasının başına bela olacak..

4. işbankası B grubunun gerçek değeri ve alması gereken temettü nedir arkadaşlar.bu soruya hala yanıt bulamadım.
    cumhuriyet gazetesi yazısı işkur için mi yoksa bütün imtiyazlılar için mi söylüyor bu kara borsadan toplanır diye.
    twitterde dün biri 10000 usd çağrı fiyatı olur demiş.herkes bir rakam söylüyor.kafa karışık

5. Eslesme ne arkadaslar

HTC_M9pw cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by ozonel Yazıyı Oku
    işbankası B grubunun gerçek değeri ve alması gereken temettü nedir arkadaşlar.bu soruya hala yanıt bulamadım.
    cumhuriyet gazetesi yazısı işkur için mi yoksa bütün imtiyazlılar için mi söylüyor bu kara borsadan toplanır diye.
    twitterde dün biri 10000 usd çağrı fiyatı olur demiş.herkes bir rakam söylüyor.kafa karışık
    temettü 5000 tl civarı geri çağırma 50 bin civarı

7.  Alıntı Originally Posted by istat Yazıyı Oku
    temettü 5000 tl civarı geri çağırma 50 bin civarı
    kendimizi buna inandırdık.bakalım ne olacak.

Sayfa 53/681 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •