Sayfa 549/681 İlkİlk ... 49449499539547548549550551559599649 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 4,385 - 4,392 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1. Kapanış

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. daha bugün eskilerle konuştuk yıldırma hareketi diye yaşım 41 benden yaşça büyük abilerim 60 kadar bekleyebilirmisin dedi 2 lot la ne yi nasil bekleyeceğim o kadar o zaman gelince telefonla arayacaklar dedi.300000 fiyat söylecekmişim mesela gel bankaya diyecekler miş ben o kadar bekleyemeceğim.bana bir yazlık versin kafamı dinleyeyim.yeter 60 ında gelen paranın içine ...şaban 'ın filminde dediği gibi...

3.  Alıntı Originally Posted by mustafa423 Yazıyı Oku
    daha bugün eskilerle konuştuk yıldırma hareketi diye yaşım 41 benden yaşça büyük abilerim 60 kadar bekleyebilirmisin dedi 2 lot la ne yi nasil bekleyeceğim o kadar o zaman gelince telefonla arayacaklar dedi.300000 fiyat söylecekmişim mesela gel bankaya diyecekler miş ben o kadar bekleyemeceğim.bana bir yazlık versin kafamı dinleyeyim.yeter 60 ında gelen paranın içine ...şaban 'ın filminde dediği gibi...
    Senin abiler o zaman toprakta olur... Hangi 60 tan bahsediyorlar... Simdiki cumhurbaşkanı zamanında olmazsa bu iş senin torunlar bıle o işi göremez... Onlara söylede uyansınlar uykudan... O zaman ya şimdiki zaman ya da hiçbir zaman...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Senin abiler o zaman toprakta olur... Hangi 60 tan bahsediyorlar... Simdiki cumhurbaşkanı zamanında olmazsa bu iş senin torunlar bıle o işi göremez... Onlara söylede uyansınlar uykudan... O zaman ya şimdiki zaman ya da hiçbir zaman...
    bende öyle diyorum zaten bahsettikleri şey tüm hisseleri imhası ve tek bir işbankası hisse si şeklinde iş bankası yoluna devamı biri zaten yaşlılıktan ömrü vefa etmedi.60 indan sonra gelen paranın ben afedersin içine edeyim.tamam parada şart ama 40ında başka 60 ında başka. para

5.  Alıntı Originally Posted by mustafa423 Yazıyı Oku
    bende öyle diyorum zaten bahsettikleri şey tüm hisseleri imhası ve tek bir işbankası hisse si şeklinde iş bankası yoluna devamı biri zaten yaşlılıktan ömrü vefa etmedi.60 indan sonra gelen paranın ben afedersin içine edeyim.tamam parada şart ama 40ında başka 60 ında başka. para
    O zaman şimdiki zaman demedi deme ibrahim
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

6. Bugun sendende bır mıktar mallandık isbtr, fitili senın ateşlemenı beklıyorum tekrardan ... Önümüzdeki hafta motorları ısıtma zamanı...

7.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Bugun sendende bır mıktar mallandık isbtr, fitili senın ateşlemenı beklıyorum tekrardan ... Önümüzdeki hafta motorları ısıtma zamanı...
    İnşaallah hedef belli olsa da yeşil olması moral veriyor insana.....

Acemiyim söylediklerim beni bağlar. KESİNLİKLE YTD

8. Yaklaşık 3 haftadır takip etmiyorum. Kafam bir rahat bir rahat anlatamam )

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 549/681 İlkİlk ... 49449499539547548549550551559599649 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •