Sayfa 560/681 İlkİlk ... 60460510550558559560561562570610660 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 4,473 - 4,480 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1. Bır söz vardır derki "devletin derinlikleri toprağın derinliklerinden daha karanlıktır.." teşbih te hata olmaz... Bahse konu olan kurumunda bir görünen birde görünmeyen yüzü vardır... Bu işler göründüğü gibi değildir, sn. ozankoca...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Bır söz vardır derki "devletin derinlikleri toprağın derinliğinden daha karanlıktır.." teşbih te hata olmaz... Bahse konu olan kurumunda bir görünen birde görünmeyen yüzü vardır... Bu işler göründüğü gibi değildir, sn. ozankoca...
    O zaman bol kazançlarımız olur umarım. Sanıyorum ki birlikte dik durursak hepimiz kazanacağız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Bır söz vardır derki "devletin derinlikleri toprağın derinliklerinden daha karanlıktır.." teşbih te hata olmaz... Bahse konu olan kurumunda bir görünen birde görünmeyen yüzü vardır... Bu işler göründüğü gibi değildir, sn. ozankoca...
    👍👍........

serbest fiyattan 3 tane yazdım peşimden hemen her kimse o da yüklü yazdı yalnız 23.300 e önceden yazılan yüklü satış var
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

5.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    serbest fiyattan 3 tane yazdım peşimden hemen her kimse o da yüklü yazdı yalnız 23.300 e önceden yazılan yüklü satış var
    23300 de 14 lot var bekleyen satış için, alırlarsa tahtanın önü açılır...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

kısacası 23.300 dirençtir
    sakın hiç kimse demesin bu tahtada teknik büyük yükseliş öncesi grafik bakın görürsünüz. bak alışları sildi yalnız şunu demeliyim ky tahtaya gelmiyor buradakiler kendi yazıp kendi çalıyor
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

işte dediğim oldu bile sadece benim yazdıklarım kaldı

8. Açılış

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 560/681 İlkİlk ... 60460510550558559560561562570610660 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •