Sayfa 576/681 İlkİlk ... 76476526566574575576577578586626676 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 4,601 - 4,608 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1. 3. Dalga için artık kısmet hocam. En kısa zamanda bu işin sonlanması dileğiyle.
     Alıntı Originally Posted by MARSLI10 Yazıyı Oku
    3 dalga hareketinin yakın olduğunu düşünüyorum.bezdirme ve yıldırma taktikleri artık bitti.elinde btr yi sabırla tutan yatırımcı kazanır.çoook evvelki sayafalarda hisse 4300 lerde iken yakında roketliyeceğini 24,000 leri test edeceğini söylemiştim.o zaman da burdaki arkadaşları satmayın diye gerekli uyarıları yaptım.daha sonra kurucu sayfasında yazmaya başladığım için bu foruma fazla vakit ayıramadım.eliniz deki hisselerin kıymetini bilin.hayırlı kazançlar.

yazdıklarım yatırım tavsiyesi değil beklentilerimdir.
    Acemiyim söylediklerim beni bağlar. KESİNLİKLE YTD

2. 24.000 leri test edeceğini söylemişsiniz ve öyle de oldu. 3. Dalga için öngördüğüniz fiyat nedir üstadım. 50-60?
    3 dalga hareketinin yakın olduğunu düşünüyorum.bezdirme ve yıldırma taktikleri artık bitti.elinde btr yi sabırla tutan yatırımcı kazanır.çoook evvelki sayafalarda hisse 4300 lerde iken yakında roketliyeceğini 24,000 leri test edeceğini söylemiştim.o zaman da burdaki arkadaşları satmayın diye gerekli uyarıları yaptım.daha sonra kurucu sayfasında yazmaya başladığım için bu foruma fazla vakit ayıramadım.eliniz deki hisselerin kıymetini bilin.hayırlı kazançlar.

yazdıklarım yatırım tavsiyesi değil beklentilerimdir.

3. Yazmışsın biraz ustu tahmin ediyorum.
    Y.t.d

4. Emeğinize sağlık tşkler
    Yazmışsın biraz ustu tahmin ediyorum.
    Y.t.d

Alıntı Originally Posted by Emin070 Yazıyı Oku
    Emeğinize sağlık tşkler

80K

LLD-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Bu hafta yine 23.300 e gelebilir
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

7.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Bu hafta yine 23.300 e gelebilir
    Sn mavideniz Ağzınızdan bal damlıyor.Sizde niye istinaden böyle bir kanaat oluşmuştur? Bilgi verirseniz sevinirim

Alıntı Originally Posted by must1955 Yazıyı Oku
    Sn mavideniz Ağzınızdan bal damlıyor.Sizde niye istinaden böyle bir kanaat oluşmuştur? Bilgi verirseniz sevinirim
    Grafiğe baktım düşe Kalka gidebilr yanilmak istemem ama artık nasip fiyat çok değişiyor inan bazen tamam diyorsun ama bilmediğim çok şey var bu hisse için yalnız günlük bazda 19500 den aşağısı hâlâ sat durumunda örnek meksa 13.55 de aldığı ucuz hisselri kapanışıta sattı parası olduğu için veşleşmeyi istediği gibi yönlendirip al sat yapıyor eğer devamı gelirse gider yoksa 1 ileri 2 geri

18934 yukarı kirarsa güzel ya da yine 16*** kadar gelebilir ama hemen alim geliyor

Sayfa 576/681 İlkİlk ... 76476526566574575576577578586626676 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •