Sayfa 577/681 İlkİlk ... 77477527567575576577578579587627677 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 4,609 - 4,616 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1. cikacak hayali verip 22 kusurlerden satiyor bu spek efendi sonra 16lardan milletin umitsizce sattgi kagtlari aliyor ve biz kucuk yatrimcilar izlemekle kalıyor uz malesef

Alıntı Originally Posted by Ertalisbeker Yazıyı Oku
    cikacak hayali verip 22 kusurlerden satiyor bu spek efendi sonra 16lardan milletin umitsizce sattgi kagtlari aliyor ve biz kucuk yatrimcilar izlemekle kalıyor uz malesef
    Meksa hep bunu yapıyor başka oyuncu lazım

LLD-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

3. İnşallah kardeşim
     Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    80K

LLD-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Acemiyim söylediklerim beni bağlar. KESİNLİKLE YTD

4. İsbtr çoğunluğa sahip grubun amacı ne kendi kendine işlem yapıyor yukarıdan alıyor alttan veriyor yatırımcıyı bezdirip büyük alım yapmayı planlıyorsa bu seviyelerde sadece kendisi oynar diğer konu ise sağlıksız fiyatla ilgilivo kadar şikayet edildi cimere yazıldı yine aynı cambazlığa devam ediyor zaten sığ olan hisseyi iyice sıkıştırdı 16 dan aşağıya salamıyor 25 üzerine de hiç çıkmıyor bakalım daha ne aptallıklar yapacak

Venus Z10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. bu tarz hisselerin ozelligi bezdirip birden kopup gitmesi

6. Kardeş bunun kopup gideceği yok zaten yukarı taşıyan da yukarıdan maliyetlenenlerdi grup 2 kez tavana çizdi sonra her girene verdi malı olay bu
     Alıntı Originally Posted by Ertalisbeker Yazıyı Oku
    bu tarz hisselerin ozelligi bezdirip birden kopup gitmesi
    Venus Z10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Arkadaşlar ben bu hissede fiyat tartışmasını anlayamıyorum açıkçası. Günlük 20-30 işlem olan bir hissede serbest piyasa koşulları oluşamaz diye düşünüyorum. Alış yönü için oluşsa bile satışçılar için fiyatlar satışçının istediği yönde gerçekleşecektir. Bu da yapay fiyatlar oluşmasını sağlayacaktır. Örneğin 200 lotu olan biri piyasayı istediği yönde etkileyebilir. Özetle normal bir kağıtta spek olmak için gerekenden çok az bir maliyetle tahta yapmak mümkün gibi geliyor bana.

Bu hisseye alsat için gelmediğimi de belirtmeliyim sanırım. Düşük ihtimal ama en kaynaklısı temettü, olmadı imha. Satasım yok

Bol kazançlar. Saygılar. Ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Sayfa 577/681 İlkİlk ... 77477527567575576577578579587627677 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •