Sayfa 578/681 İlkİlk ... 78478528568576577578579580588628678 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 4,617 - 4,624 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1. Grafikte ne demek istendi anlayamadım aşağı mi yukarı mi üstad

2. eşleşme 10 adet bari küsürat koy da inandırıcı olsun

3. 12.55

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Ben üye oldum yorum yazan kimse kalmadı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by telaşe memuru Yazıyı Oku
    Ben üye oldum yorum yazan kimse kalmadı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Arzu edilen taban fiyatta sabitlenmedi işkur almak için basamak olarak görülüyor ve sürekli alsat yapan grup göze soka soka manipülasyon yapıyor tüm bunların doğrultusunda yatırımcıda yazacak moral kalmıyor

Venus Z10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. hissede hacim iyice düştü yeni bir trend başlatacak.Tahminim satıcılar bu kadar isteksizleşmişken yönün yukarı olması gerektiği ancak piyasada
    beklenen ya da gelmesini beklediğimiz haber akışının gecikmesi satış baskısınıda arttırıyor.Umarım tahminim gerçekleşir ya haber destekli ya da tamamen .hacimin bu kadar düşmesine istinaden yukarı yönlü bir hareket başlar
    Y.T.D değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by MSAMSA Yazıyı Oku
    hissede hacim iyice düştü yeni bir trend başlatacak.Tahminim satıcılar bu kadar isteksizleşmişken yönün yukarı olması gerektiği ancak piyasada
    beklenen ya da gelmesini beklediğimiz haber akışının gecikmesi satış baskısınıda arttırıyor.Umarım tahminim gerçekleşir ya haber destekli ya da tamamen .hacimin bu kadar düşmesine istinaden yukarı yönlü bir hareket başlar
    Ortada haber yokken düğmeye bastı kendi alımları ile tavana çizdi son 1 tavana kadar lotların çoğunu kendisi aldı yaptığı dalgalanma nedeniyle düşük maliyetli yatırımcının çoğu satıp işa ve kurucu aldı artık iyice hacimsizleşti bu işlemleri kendisi yapıyor bilinçli olarak düşürüyor 16 nın altına inmiyor çok fazla alım geliyor 20 üzerine de çıkartmıyor hemen kendi lotları ve alımları ile frenliyor bakalım daha ne kadar sıkıştıracak

8.  Alıntı Originally Posted by BAYBASAT Yazıyı Oku
    Ortada haber yokken düğmeye bastı kendi alımları ile tavana çizdi son 1 tavana kadar lotların çoğunu kendisi aldı yaptığı dalgalanma nedeniyle düşük maliyetli yatırımcının çoğu satıp işa ve kurucu aldı artık iyice hacimsizleşti bu işlemleri kendisi yapıyor bilinçli olarak düşürüyor 16 nın altına inmiyor çok fazla alım geliyor 20 üzerine de çıkartmıyor hemen kendi lotları ve alımları ile frenliyor bakalım daha ne kadar sıkıştıracak

Aynen öyle harfiyen katılıyorum dediklerinize ve eklemek istediğimde bir kaç güne artık yönün net belli olacağı umarım tahminim gerçekleşir yukarı olur ama bu fiyatlarda uzun kalmayacak.Bu sefer ya 16.000 kırıp çok daha aşağıları hedefleyecek ya da tekrar 20.000 kıyısına yanaşacak.Dediğim gibi bejklentim yukarı olacağı ve düşündüğüm ihtimal %65 yukarı yöne gideceği aşağı salarsa yeni allım yapmak için bekleyen bir çok kişi tanıyorum çok mal kaptırır
    Y.T.D değildir.

Sayfa 578/681 İlkİlk ... 78478528568576577578579580588628678 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •