Sayfa 585/681 İlkİlk ... 85485535575583584585586587595635 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 4,673 - 4,680 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1. Herhangi bir odağın, partinin, kurumun siyasi etikle ilgili laf etmesi için kendi siyasetindeki toksinleri atması lazım. CHP için bunun başlangıcı İş Bankası hisselerinin Hazine'ye devretmeleri olur. Atatürk'ün vaziyetinde söz konusu edilen kendisinin bunu CHP'ye devredilmesiyle ilgili olarak bu gelirlerin Türk Dil Kurumu ve Türk Tarih Kurumu'na verilmesiyle ilgilidir. 4-5 kez Türk Dil Kurumu ve Tarih Kurumu'na ödememişler mahkemelik olmuşlardır. Bu hisselerin CHP'ye verildiği zamanlarda CHP ile devlet özdeşti. Atatürk'ün bu hisseleri aslında Türk milleti adına Hazine'ye bıraktığı açıktır. CHP'nin yapması gereken bunları Hazine'ye devretmesidir. 5 kere Atatürk'ün vasiyetine aykırı bir şekilde bu hisseleri Tarih Kurumu ve Türk Dil Kurumu'na ödememişlerdir. CHP siyasi bir detoks yapmalıdır. Önce hisseleri Hazine'ye devretsinler ve siyasi etikle ilgili söylediklerini ciddiye alalım. Önce herkes kendi evinin önünü süpürsün" dedi.

2.  Alıntı Originally Posted by distortion Yazıyı Oku
    Herhangi bir odağın, partinin, kurumun siyasi etikle ilgili laf etmesi için kendi siyasetindeki toksinleri atması lazım. CHP için bunun başlangıcı İş Bankası hisselerinin Hazine'ye devretmeleri olur. Atatürk'ün vaziyetinde söz konusu edilen kendisinin bunu CHP'ye devredilmesiyle ilgili olarak bu gelirlerin Türk Dil Kurumu ve Türk Tarih Kurumu'na verilmesiyle ilgilidir. 4-5 kez Türk Dil Kurumu ve Tarih Kurumu'na ödememişler mahkemelik olmuşlardır. Bu hisselerin CHP'ye verildiği zamanlarda CHP ile devlet özdeşti. Atatürk'ün bu hisseleri aslında Türk milleti adına Hazine'ye bıraktığı açıktır. CHP'nin yapması gereken bunları Hazine'ye devretmesidir. 5 kere Atatürk'ün vasiyetine aykırı bir şekilde bu hisseleri Tarih Kurumu ve Türk Dil Kurumu'na ödememişlerdir. CHP siyasi bir detoks yapmalıdır. Önce hisseleri Hazine'ye devretsinler ve siyasi etikle ilgili söylediklerini ciddiye alalım. Önce herkes kendi evinin önünü süpürsün" dedi.
    İzlemek için cnntürk canlı yayın youtube. Yaklaşık 19.50 civarı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Telâşlanmadan marsa kadar yolu var.

Bu gün buraya yanı bu topığe bır sürü alehte yorum yapıldı ış b ıle ılgıli, yok bu kağıt gıtmez,alınmaz ,yok ışkur alırım daha ıyı falan, yanı cevap yazacaktım, fırça faslında, sonra dedım boşver kım ne yaparsa yapsın, su akar yatağını bulur, sonra malum açıklama düştü medyaya, şımdı... yarın ışkur artacak artacakta, bu kağıt düşecekmı veya tersımı olacak ne olacak yarın ? ya bu kağıtlar sıyam ücüzü gıbı
    bırbırıne yapışık ve beraber hareket edıyorlar bunu anlayın artık yaaa...
    hala daha bu saat olmuş artık güneş doğacak bunu ıdrak edemeyenler var
    onlar ıçın yazıyorum üçüzlerden bırının durumu kötüyse dığerlerıde kötüdür
    yada aksı bırı ıyıyse dığerlerıde ıyıdır .neyse dahada yazarımda anlayan anlamıştır
    anlayana sıvrısınek saz, anlamayana her ne yaparsan, her ne yazarsan az

5. Sayın MARSLI10

3. Dalga çok mu yakın acaba
     Alıntı Originally Posted by MARSLI10 Yazıyı Oku
    3 dalga hareketinin yakın olduğunu düşünüyorum.bezdirme ve yıldırma taktikleri artık bitti.elinde btr yi sabırla tutan yatırımcı kazanır.çoook evvelki sayafalarda hisse 4300 lerde iken yakında roketliyeceğini 24,000 leri test edeceğini söylemiştim.o zaman da burdaki arkadaşları satmayın diye gerekli uyarıları yaptım.daha sonra kurucu sayfasında yazmaya başladığım için bu foruma fazla vakit ayıramadım.eliniz deki hisselerin kıymetini bilin.hayırlı kazançlar.

yazdıklarım yatırım tavsiyesi değil beklentilerimdir.
    Acemiyim söylediklerim beni bağlar. KESİNLİKLE YTD

eşleşme 19190 oldu....

7.  Alıntı Originally Posted by ismail82 Yazıyı Oku
    eşleşme 19190 oldu....
    Grubun dünkü açıklamayı tavana çizmesi gerekirdi zavallı yolda kaldı :-))))

Venus Z10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. 29 bekleyen gözüküyor tavanda,herzamanki katekullıyı yapmazsa tabi...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Sayfa 585/681 İlkİlk ... 85485535575583584585586587595635 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •