Sayfa 596/681 İlkİlk ... 96496546586594595596597598606646 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 4,761 - 4,768 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1. iskur ya da is A alabilseydik kafalar çok rahat olurdu, ama b den en kral 200 bin alabiliriz gibime geliyor....

2.  Alıntı Originally Posted by Ümitsiz Yazıyı Oku
    iskur ya da is A alabilseydik kafalar çok rahat olurdu, ama b den en kral 200 bin alabiliriz gibime geliyor....
    Eylül ve ekim ayı eğer olacaksa bu iş gündeme gelir.Aksi halde ülke 2020 yılında seçime gidecek bu iyice konuşulmaya başlandı beni umutlandıran eyt yasası için Erdoğan’ın yeşil ışık yakması bu durumda hazineye ciddi para lazım kaynağı buradan oluşturabilirler.birde ekim ayında af gündeme gelecek mecliste bizim işte gündeme gelebilir bunlar olmaz eylül ekim ayı sessiz geçerse bu iş bence biter

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Bende sizin gibi düşünüyorum ama iskur sayfasinda bunu yazinca, bana hunharca saldırıyorlar kendini olağanüstü yatırımcı sanan tipler

4.  Alıntı Originally Posted by Ümitsiz Yazıyı Oku
    Bende sizin gibi düşünüyorum ama iskur sayfasinda bunu yazinca, bana hunharca saldırıyorlar kendini olağanüstü yatırımcı sanan tipler
    ekim ayı bu iş meclise gelmez ise rafa kalkar bir süreliğine bu benim fikrim ister saldırır ister saygı gösterirler umrumda değil.çünkü göstere göstere erken seçim sinyalleri piyasada oluşmaya başladı ama derseniz ne olur halen iyimserim ve ekim ayında bu iş gündeme gelir diye düşünüyorum

5. Eyt yasasını görüşelim demesi bana bu konu içinde referans oldu açıkçası

6. Aynen bende aynı fikirdeyim, eger yarın suleyman soylu agir konusursa artık erken secim kacinilmaz olucak, onun konusmasi etkili olmasa bile erken secim cidden görünüyor, ama erdoğan in aklı varsa 2023 hayalini gormek istiyorsa erken secime gitmemeli, yoksa büyük bir bozgunla secimi kaybedecegi artık bariz belli....

7.  Alıntı Originally Posted by Ümitsiz Yazıyı Oku
    Aynen bende aynı fikirdeyim, eger yarın suleyman soylu agir konusursa artık erken secim kacinilmaz olucak, onun konusmasi etkili olmasa bile erken secim cidden görünüyor, ama erdoğan in aklı varsa 2023 hayalini gormek istiyorsa erken secime gitmemeli, yoksa büyük bir bozgunla secimi kaybedecegi artık bariz belli....
    İşte bu bozgunu yaşamamak için eyt yasası kilit bu yasa çıkacaksa eğer ciddi bir nakite ihtiyaç var ve tek yol bu hisseler

8. Bugünlerde konusmalarda duymadim eyt, ciddi bi konusma duyduysaniz bi ümit daha var inşallah

Sayfa 596/681 İlkİlk ... 96496546586594595596597598606646 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •