Sayfa 605/681 İlkİlk ... 105505555595603604605606607615655 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 4,833 - 4,840 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

2. Valla birileri 2000 liraya topladığı malı süper bir hayal sosuyla süsledi 20000'e itiyor gibi geliyor bana. Üstelik haber akışını iyi kullanarak bunu da evire çevire yapıyor... Üstelik yazılanlardan anladığım para kazanmak için özel bir şirkete el atılması için dua ediyorsunuz. Kazanacağınız para da 3-5 bin TL... İşler bu noktaya gelirse zaten makro anlamda o üçbeş binin de birkaç katını her birimiz kaybetmiş oluruz...

2001'den bu yana hatıra değeri için satın aldığım A, B ve KUR senedi ile bugünlerde vedalaşıp araba alacağım bu hikayeciler sayesinde...

Kendilerine sevgilerimi sunuyorum...

3.  Alıntı Originally Posted by swedish Yazıyı Oku
    Valla birileri 2000 liraya topladığı malı süper bir hayal sosuyla süsledi 20000'e itiyor gibi geliyor bana. Üstelik haber akışını iyi kullanarak bunu da evire çevire yapıyor... Üstelik yazılanlardan anladığım para kazanmak için özel bir şirkete el atılması için dua ediyorsunuz. Kazanacağınız para da 3-5 bin TL... İşler bu noktaya gelirse zaten makro anlamda o üçbeş binin de birkaç katını her birimiz kaybetmiş oluruz...

2001'den bu yana hatıra değeri için satın aldığım A, B ve KUR senedi ile bugünlerde vedalaşıp araba alacağım bu hikayeciler sayesinde...

Sn swedish..
    Şöyle eski gönderilerinize baktım.2018 yılında kurucu sayfasına sadece 1 gönderiniz var.O da hisse niye yükselsin,temettü veremez,yasal zemini yok...tarzında..
    Yine birkaç gün önce buraya bir mesaj daha atmıştınız.Yine aynı tarz yorum.İşB temettüsü yok niye yükselir anlamsız..
    Yani 2001 yılından beri A,B ve kurucu hissen varsa bu hisselerin forumlarına 1-2 mesaj yazmanız vede yazdığınız 2 mesajınızında hissenin yükselişine serzenişiniz bana anlamsız geldi..
    Forumlarda sürekli işC ye mesaj atmışsınız..
    Sizde BU ALTIN HİSSELERDEN 1 LOT BİLE YOK..Siz bu yükselişleri hazmedemeyen vede yapılan haksızlıkları görmezden gelip banka tarafında yer alan bir yatırımcısınız..
    18 yıl ELİNDE ALTIN HİSSELER OLACAK ve hisseneti yoğun kullanacaksın ama 1 olumlu mesaj atmayacaksın...
    Bu olmayan lotlarla alacağınız yeni arabanız hayırlı olsun..Allah kazadan beladan korusun inşaallah..
    Saygılar..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by FİBONACCİ Yazıyı Oku
    Sn swedish..
    Şöyle eski gönderilerinize baktım.2018 yılında kurucu sayfasına sadece 1 gönderiniz var.O da hisse niye yükselsin,temettü veremez,yasal zemini yok...tarzında..
    Yine birkaç gün önce buraya bir mesaj daha atmıştınız.Yine aynı tarz yorum.İşB temettüsü yok niye yükselir anlamsız..
    Yani 2001 yılından beri A,B ve kurucu hissen varsa bu hisselerin forumlarına 1-2 mesaj yazmanız vede yazdığınız 2 mesajınızında hissenin yükselişine serzenişiniz bana anlamsız geldi..
    Forumlarda sürekli işC ye mesaj atmışsınız..
    Sizde BU ALTIN HİSSELERDEN 1 LOT BİLE YOK..Siz bu yükselişleri hazmedemeyen vede yapılan haksızlıkları görmezden gelip banka tarafında yer alan bir yatırımcısınız..
    18 yıl ELİNDE ALTIN HİSSELER OLACAK ve hisseneti yoğun kullanacaksın ama 1 olumlu mesaj atmayacaksın...
    Bu olmayan lotlarla alacağınız yeni arabanız hayırlı olsun..Allah kazadan beladan korusun inşaallah..
    Saygılar..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Değişik bir komplo teorisi...

Elinde bu senetlerden olan biriolarak bu yükselişi anlamsız bulmam elbette sizi şaşırtmış olabilir. Ben bu senetleri -tıpkı halka arzdan aldığım FENER gibi- hatıra değeriyüksek olduğu için aldım. O tahtada alım satım amaçlı bir senet değil. Haliyle öyle çok yorum yazacak değilim. Aslında madem ajancılık oynayacaksınız, genel olarak yazdığım mesajların da pek çok forum kullanıcısından farklı olarak gerçekçi değerlendirmeler içerdiğini görmüş olmalısınız.

Ben kısmetse koleksiyonumdan bugün ayrılıyorum. Arzu buyurursanız, madem bu fiyatlar da sizin için oldukça cazip, buyrun tahtaya beklerim

Sevgiler...

5. Tııppp Tııppp....Nokta. isbtr hisse sahiplerini arkadaşlar lütfen t kaç hisseye buradan alınır mı gibi gereksiz muhabbet yapmayın cevap vermeyin.Hisseler artık alım aşamasından çıkıyor.ky yatırımcı varsa tutsun yoksa bulaşmasın.sessizlik lütfen.satan satsın.Her koyun kendi bacağından asılır.invest teki arkadaşlara da ricam olur.Ydt.ydt.....nokta

6. Hissen vardir yoktur seni ilgilendirir. Satmissin hayirli olsun. -da bir insan asla yukselecegine inanmadigi, hikayesinin fasa fiso olduguna inwndigi bir hisseyi yillarca niye elinden tutar . Hikayesine İnanmiyor da olabilirsin ama inanmis yatirim yapmis insanlarla dalga geçemezsin. Hissende yokmus artik sen sag biz selamet

7.  Alıntı Originally Posted by swedish Yazıyı Oku
    Valla birileri 2000 liraya topladığı malı süper bir hayal sosuyla süsledi 20000'e itiyor gibi geliyor bana. Üstelik haber akışını iyi kullanarak bunu da evire çevire yapıyor... Üstelik yazılanlardan anladığım para kazanmak için özel bir şirkete el atılması için dua ediyorsunuz. Kazanacağınız para da 3-5 bin TL... İşler bu noktaya gelirse zaten makro anlamda o üçbeş binin de birkaç katını her birimiz kaybetmiş oluruz...

Allah kaza bela vermesin, yolun açık olsun kardeşim......... Güle güle

Acemiyim söylediklerim beni bağlar. KESİNLİKLE YTD

8. Siz tavana yazmaya boş işlerle T paylaşmaya devam edin..Elin adamı size ekmek yedirecek ha...Oyunda el açık verilmez...

Sayfa 605/681 İlkİlk ... 105505555595603604605606607615655 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •