Sayfa 615/681 İlkİlk ... 115515565605613614615616617625665 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 4,913 - 4,920 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1.  Alıntı Originally Posted by oflu61 Yazıyı Oku
    Kasa kapanmıştır elleri görelim.yatirim tavsiyesi taşımaz ders niteliği taşır.
    Yapma işte onu oflu daha biz kasayı dolduramadık

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by Cannnnn Yazıyı Oku
    Yapma işte onu oflu daha biz kasayı dolduramadık

Kasa kapandı derken yeterli limit sayıma ulaştım kasa yı kapattım anlamında kullandım sayın cannn

3.  Alıntı Originally Posted by oflu61 Yazıyı Oku
    Kasa kapandı derken yeterli limit sayıma ulaştım kasa yı kapattım anlamında kullandım sayın cannn
    Tamam, hayırlı olsun.

4. Sayın oflu61 merhabalar!
    İnvesting de Ramses ceviz ismiyle yazan şahıs benim çok sevdiğim yakından tanıdığım bir abim çok da saygı değer kaliteli bi insandır.

Sizi de kurucu sayfasın da yaptığınız bi kaç yorumdan tanıyorum.Yalnız ne demek istediğinizi anlayamadım ben?

Siz bu senetler de kimin nasıl yorum yapacağını tayin mi ediyorsunuz amacınız nedir böyle boş şeylerle uğraşmayıp kurucu ve imtiyazlı senetlerin imhası veya olası deviri için hep beraber çaba sarf edelim illa şahsi bi probleminiz varsa da bu şahısla bana ulaşın hisse net sayfası bunların konuşulacağı yerler değil.İyi akşamlar

5.  Alıntı Originally Posted by Ali Kütahya Yazıyı Oku
    Sayın oflu61 merhabalar!
    İnvesting de Ramses ceviz ismiyle yazan şahıs benim çok sevdiğim yakından tanıdığım bir abim çok da saygı değer kaliteli bi insandır.

Sizi de kurucu sayfasın da yaptığınız bi kaç yorumdan tanıyorum.Yalnız ne demek istediğinizi anlayamadım ben?

Siz bu senetler de kimin nasıl yorum yapacağını tayin mi ediyorsunuz amacınız nedir böyle boş şeylerle uğraşmayıp kurucu ve imtiyazlı senetlerin imhası veya olası deviri için hep beraber çaba sarf edelim illa şahsi bi probleminiz varsa da bu şahısla bana ulaşın hisse net sayfası bunların konuşulacağı yerler değil.İyi akşamlar
    Ramses’i senin kadar olmasa da investingde yaptığı yorumlardan biz de tanıyoruz, hem de ne kalite paçalardan akıyor maşallah...

6. bu sayede tahtanin sahibini tanımış olduk :)

7. Bu oflu işkuru olup sabredemeyip satan sonra yine dayanamayıp isbtr alan kişi değilmi.

8. Alanda satanda hayrını görsün.Alllah huzurla sağlıkla yemeyi nasip etsin.Sabır en büyük nimettir.

Sayfa 615/681 İlkİlk ... 115515565605613614615616617625665 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •