Sayfa 622/681 İlkİlk ... 122522572612620621622623624632672 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 4,969 - 4,976 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1. Bende öyle düşünüyorum ama aklımda hep bir şüphede var hazineye devredilsede bizlere bu paraları odemeyebilirler mi diye çevremizde bir tek inanan biziz aile büyüklerimiz çevremiz kim kime öder bu kadar parayı inanmayın böyle şeylere diyorlar bazen korku da olmuyor degil

2.  Alıntı Originally Posted by Wdufw Yazıyı Oku
    Bende öyle düşünüyorum ama aklımda hep bir şüphede var hazineye devredilsede bizlere bu paraları odemeyebilirler mi diye çevremizde bir tek inanan biziz aile büyüklerimiz çevremiz kim kime öder bu kadar parayı inanmayın böyle şeylere diyorlar bazen korku da olmuyor degil
    Bu zamana kadar 5 kez mesaj çekmişsin ve yazdıkların hep insanların aklını çelme yolunda sana söyleyeceğim tek şey. Bi bitmediniz ...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Ama şuda var devlet bu parayi biz alalim diye yapmayacak. Kendi alabilmesi için yapacak. Bizde nasiplenecez. Ataturk hisselerinde kac iskur isatr isbtr var. Bunun içinde hukumetin devirden sonraki 2. Hareketi yonetime ana sozleşmeyi degistirmesi ve sonrada biriken yedek akçeyi kanuni sinir üstünün temettü olarak dagiltilmasi karari almaya calisacaktir. Tabi bunlar kendi hayalim . Boylece hem munzam hem devletin kasaya para girecek. Azınlık hisseler olarak bizimde cebe girecek. Sozlesme degisimden once ucuza kapstmak için imhayada gidebilirler. Her turlu işimize gelir.
     Alıntı Originally Posted by Wdufw Yazıyı Oku
    Valla kimsenin aklını çelme gibi bir niyetim olamaz senin elindekinin kaç kati elimde vardır 6 senedir topladim toplayacağımi ortalama maaliyetim 1.200 TL delimiyim bu fiyata alayım kendi korkumu yazdım seni ilgilendirmez benim şüphelerim
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Wdufw Yazıyı Oku
    Bende öyle düşünüyorum ama aklımda hep bir şüphede var hazineye devredilsede bizlere bu paraları odemeyebilirler mi diye çevremizde bir tek inanan biziz aile büyüklerimiz çevremiz kim kime öder bu kadar parayı inanmayın böyle şeylere diyorlar bazen korku da olmuyor degil
    Korkunuzu anlıyorum ama bu korku bankadaki mevduatlara el koyacaklar korkusuna benziyor. Umduğumuz durum gerçekleşirse hazine üzerinden ttk ve tdk ne alırsa biz de aynısını alırız. Korktuğunuz durumun gerçekleşmesi ekonomik sistemin çökmesi demek. O durumda zaten alsak ne almasak ne. Türkiye cumhuriyeti tarihinde hiç olmamış bir şeyden endişe etmeye gerek yok bence. Huzurla beklemek ne güzel. Bahsettiğiniz gibi benim de güncel fiyattan kârım inanılmaz. Ama biz kâr etmek için değil ihya olmak için bekliyoruz. Alan alsın satan satın. Maksat pazar olsun. Kimse de bu garibin yazdıklarına göre alım satım yapmasın. Saygılar. İyi bayramlar

5.  Alıntı Originally Posted by Wdufw Yazıyı Oku
    Valla kimsenin aklını çelme gibi bir niyetim olamaz senin elindekinin kaç kati elimde vardır 6 senedir topladim toplayacağımi ortalama maaliyetim 1.200 TL delimiyim bu fiyata alayım kendi korkumu yazdım seni ilgilendirmez benim şüphelerim
    1. Senin maliyetin ve elindeki lotlar beni ilgilendirmez.
    2.Alan alır satan satar, sanane millet kaçtan alıyorsa alır, bu fiyattan alıyorlar diye millet delimi oluyor
    3.Eğer hikayeye inanıyorsan fiyata takılmazsın
    4.Beni ilgilendirmeyecek konuyu buraya taşıma o zaman senin vesvesen sana kalsın.

6. Evet bu güne kadar görüştüğüm tüm hukukçular brokerler hepsi aynı şeyi söylüyor tam olarak sizin söylediğiniz gibi zaten son zamanlarda bu kadar artmasının başka açıklaması olamaz özelikle iskurun fiyatına bakınca ve halen alim oluyorsa ve bu hisseyi orta gelirli kimsenin alamayacağını düşününce kesin gözüyle bakiyorsun ama işte yinede bir acaba oluyor bazen çok bekledik sonu güzel olur diye umut ediyorum hayırlısı olsun

7. Benim için ithamda bulunduğun için sana cevaben soyledim milletin satmasini sağlayıp kendim alayım onların elinden diye yazdığımı kastedip yazmadın mı onu bende ben zaten çok önce farketmisim ve almışım neden millete sattirmaya çalışıp alayım diye açıklama yaptım benim vesvesem bana kalırsa senin de her koşulda pofpoflaman sana kalsın bana cevap vermek zorunda değilsin burasıda senin babanın yeri değil nasıl sen istediğini yazabiliyorsan bende yazarım bana bir bitmedin diye cevap yazamazsın her tür dusunce yazılır konuşulur seni ilgilendirmez

8.  Alıntı Originally Posted by Wdufw Yazıyı Oku
    Benim için ithamda bulunduğun için sana cevaben soyledim milletin satmasini sağlayıp kendim alayım onların elinden diye yazdığımı kastedip yazmadın mı onu bende ben zaten çok önce farketmisim ve almışım neden millete sattirmaya çalışıp alayım diye açıklama yaptım benim vesvesem bana kalırsa senin de her koşulda pofpoflaman sana kalsın bana cevap vermek zorunda değilsin burasıda senin babanın yeri değil nasıl sen istediğini yazabiliyorsan bende yazarım bana bir bitmedin diye cevap yazamazsın her tür dusunce yazılır konuşulur seni ilgilendirmez
    Neyse uzatmıcam iyi bayramlar.

Sayfa 622/681 İlkİlk ... 122522572612620621622623624632672 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •