Sayfa 623/681 İlkİlk ... 123523573613621622623624625633673 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 4,977 - 4,984 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1.  Alıntı Originally Posted by Pars508 Yazıyı Oku
    Neyse uzatmıcam iyi bayramlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yerinde bir karar olur hepimiz ayni gemideyiz ve gemi karaya ulaştığında herkes nasibini alip farklı yerlere dağılacak iyi bayramlar

2. Aslinda sizde haklisiniz ama sizinde dediginiz gibi hukukculara felan danistim. Olumsuzluguda iyi niyetinizle yaziyorsunuz. Ama hisseye daha alim girmeyi bilmeyen adamlarda burayi okuyor. Ve sizin olumsuzluk cumlelerinizi kuvvetle ihtimal olarak gorup olumsuz olarak guclu tesir edebilir. Piyasanin hayvani içgudusu kırılgan yapısı
     Alıntı Originally Posted by Wdufw Yazıyı Oku
    Yerinde bir karar olur hepimiz ayni gemideyiz ve gemi karaya ulaştığında herkes nasibini alip farklı yerlere dağılacak iyi bayramlar
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. https://twitter.com/yirmidorttv/stat...173746688?s=09

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. https://youtu.be/hd8c0JtnBRc

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Sermaye Piyasası Kurulu'nca Birleşme ve Bölünme Tebliği’nde Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğ Resmi Gazete'de yayımlandı.

SPK'nın bugünkü Resmi Gazete'de bulunan Birleşme ve Bölünme Tebliği’nde Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliği'ne göre, 4'üncü maddenin birinci fıkrasına eklenen bentte yönetim kontrolünün tanımı, "Halka açık ortaklığın oy haklarının yüzde ellisinden fazlasına tek başına veya birlikte hareket ettikleri kişilerle beraber, doğrudan veya dolaylı olarak sahip olunmasını, yönetim kurulu üye sayısının salt çoğunluğunu seçme veya genel kurulda söz konusu sayıdaki üyelikler için aday gösterme hakkını veren imtiyazlı paylara sahip olunmasını” şeklinde yapıldı.

Aynı tebliğin 12'nci maddesinin sekizinci fıkrasında yer alan “Bu maddenin dördüncü, beşinci, altıncı ve yedinci fıkraları” ibaresinden sonra gelmek üzere “kamu kurum ve kuruluşlarının yönetim kontrolüne sahip olduğu payları Borsada işlem gören ortaklıklar ile” ibaresi eklendi.

Yayımı tarihinde yürürlüğe giren bu tebliğ hükümlerini Sermaye Piyasası Kurulu yürütüyor.

Bu işbankasuyla alakalı olabilir mi?

6. Hım hım hım hım hım ver ayarı kaptan ver ayarı..

7.  Alıntı Originally Posted by oflu61 Yazıyı Oku
    Hım hım hım hım hım ver ayarı kaptan ver ayarı..
    Gündüzü hiç görmedik ki, Karanlıklardan korkalım.

8. Kardeş sen hiç diş ağrısı çektin mi? Bir iki ayda zengin olma hayalleri peşinde koşuyor sabredemiyorsunuz.Bir hissede beklemek diş ağrısının yanında hikayedir halinize şükredin.Hisse imha yada devir olursa tamamını vermeye razıyım diş doktoruna.Sabır acıdır ama meyvesi tatlıdır.

Sayfa 623/681 İlkİlk ... 123523573613621622623624625633673 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •