Sayfa 625/681 İlkİlk ... 125525575615623624625626627635675 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 4,993 - 5,000 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1. Kemikleşmiş bir kadro var bu hisselerde taşlaşmış yürekler var.Ne eğilmeye gelir ne duysallığa, manipülasyon yok spekülasyon yok adraksyon yemezler zorlamaa.Isbtr den başta sayın marslı ya ve bütün krallara selam olsun.

2.  Alıntı Originally Posted by oflu61 Yazıyı Oku
    Kemikleşmiş bir kadro var bu hisselerde taşlaşmış yürekler var.Ne eğilmeye gelir ne duysallığa, manipülasyon yok spekülasyon yok adraksyon yemezler zorlamaa.Isbtr den başta sayın marslı ya ve bütün krallara selam olsun.
    Kim dönerse dönsün biz dönme yiz bu yoldan.RTE

3. YÂRAB! Bizlere vermiş olduğun nimetler için sana sonsuz şükürler olsun.Bizleri her zaman şükretenlerden eyle.Bu dünyada ve diğer dünyada bize iyilikler nasip eyle.Bizleri cehennem ateşinden koru. Amin.

4.  Alıntı Originally Posted by oflu61 Yazıyı Oku
    YÂRAB! Bizlere vermiş olduğun nimetler için sana sonsuz şükürler olsun.Bizleri her zaman şükretenlerden eyle.Bu dünyada ve diğer dünyada bize iyilikler nasip eyle.Bizleri cehennem ateşinden koru. Amin.
    Amin

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. 23 meslek hayatı ve 23 yıldır cebime para giriyor ama son bir yıldır para kazandım 22 yıldır hep kaybettim.Kaybetmemdeki en büyük nedenlerden birincisi aklımı irdemi başkalarına emanet verdiğimden bu işin tek bir karı oldu bana kimin doğru konuştuğu kimin yanlış adam olduğunu sezgilerimle artık kavrıyorum.Birinci kural en önemlisi bir adam size bir malı ucuz diyorsa hemen kaçın, piyasanın en uyanığı siz değilsiniz! Hiç hayatınızda sokakta gezerken size tanımadığınız bir adam gel şurada çok güzel bir iş var ortak yapalım bire on kazanacağız dediği oldumu olduysa size yazık oldu elinizdeki gitti geçmiş olsun.Benim şahsi fikrim hayatımın son demlerindeyim bu hisseler benim için son fırsat olarak görüyorum yani ya batara ya çıkara oynuyorum ama siz siz olun çoluk çocuğun rızkını geleceğinizi riske ederken on kere düşünün sonra karar verin.Aklınızı iradenizi kimseye emanet etmeyin.Ben bu işin sonuna kadar buradayım bu benim param hayatım bu beni bağlar sizinki de sizi.. Bu işin sonunda umarım ky mağdur olmaz.Hep beraber nice güzel günlere Hayırlı akşamlar.Ytd.ders niteliği taşır.

6. genelde bu postlar cıkınca satardım. hayırlısı diyorum artık.

7. A haberse yalandır

Sayfa 625/681 İlkİlk ... 125525575615623624625626627635675 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •