Sayfa 626/681 İlkİlk ... 126526576616624625626627628636676 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 5,001 - 5,008 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1. 10 gün içinde bitecek.Bayramdan sonra meclise gelecek denildi.Yine fos çıktı.

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Ama şahsen kendim sonuna kadar imhaya kadar kağıttayım.Eninde sonunda bitecek inşallah.Ytd.

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. İnveste yazan Kazım gül adlı arkadaşın yazısından alıntıdır.
    Her ciddi düşüş ve çıkışlarda spek yandaşlarının olta soruları 1 -piyasada kaç adet var bu kağıttan soru 2-kağıt en çok nereye kadar düşer soru 3-en fazla nereye kadar çıkar soru 4-beklenen gerçekleşirse (hazine devri) hisse başı ne kadar para alırız bu sorular normal trent içerisinde sorulması gayet normal anormal olan ciddi her düşüş ve çıkış sonrasında sorulması yatırımcının nabzını ölçecek galiba dakikadan efendi yani ne kadar daha keklik avlayabilirim hesabında çok ucuzladı artık bu yöntem başka bi ucuz yöntemde kuruşlarla kağıdın alınıp satılması avamdan mağaza vitrini gibi 99 kuruş 10 kuruş gibi rakamlarla insanları avlamak başka birşey de alım yada satış yaparken spek efendi serbest emir alış ve satış yazmasını istiyo yatırımcının 10 kuruşluk düzl farklarla anlamıyor yada satamıyorsunuz kağıdı bunlar hep suç emir iptalleri ise yapılmadığı zaman şaşırır hale geldiğimiz bi durum bir kez daha yazıyorum spk bu kâğıtta manipülasyon var kardeşim yatırımcıyı koruyacak önlemleri hemen. İnveste yazan kazım gül adlı arkadaş olayın özetini çok güzel anlatmış kendisine teşekkür ederim.

4.  Alıntı Originally Posted by oflu61 Yazıyı Oku
    İnveste yazan Kazım gül adlı arkadaşın yazısından alıntıdır.
    Her ciddi düşüş ve çıkışlarda spek yandaşlarının olta soruları 1 -piyasada kaç adet var bu kağıttan soru 2-kağıt en çok nereye kadar düşer soru 3-en fazla nereye kadar çıkar soru 4-beklenen gerçekleşirse (hazine devri) hisse başı ne kadar para alırız bu sorular normal trent içerisinde sorulması gayet normal anormal olan ciddi her düşüş ve çıkış sonrasında sorulması yatırımcının nabzını ölçecek galiba dakikadan efendi yani ne kadar daha keklik avlayabilirim hesabında çok ucuzladı artık bu yöntem başka bi ucuz yöntemde kuruşlarla kağıdın alınıp satılması avamdan mağaza vitrini gibi 99 kuruş 10 kuruş gibi rakamlarla insanları avlamak başka birşey de alım yada satış yaparken spek efendi serbest emir alış ve satış yazmasını istiyo yatırımcının 10 kuruşluk düzl farklarla anlamıyor yada satamıyorsunuz kağıdı bunlar hep suç emir iptalleri ise yapılmadığı zaman şaşırır hale geldiğimiz bi durum bir kez daha yazıyorum spk bu kâğıtta manipülasyon var kardeşim yatırımcıyı koruyacak önlemleri hemen. İnveste yazan kazım gül adlı arkadaş olayın özetini çok güzel anlatmış kendisine teşekkür ederim.
    Yani aşamada ky biri olarak ben olsam yok sayacağım para dışında bu hissede üç beş kuruş için al sat işine girmem.Adamlar sizin elinizdekini tabandan başka satım fırsatı vermezler robotlar kuruşlar ile,bu hisse sadece ve sadece imha ve devir beklentisi için alınır.Bu fiyatlardan girmek isteyen ky yatırımcı üç gün istihareye yatsın elli kez düşünsün yüz kez muhasebe yapsın bence,sizce? Ytd.ders niteliği taşır.

5. Bedava peynir fare kapanın da olur.Kimse size para kazandırmak hevesinde değildir.Hiç normal hayatta size para veren kazandıran birine rastladınız mı..Adam 50 bin yatırıyor hisseyi nasıl alacağını bilmiyor size soruyor..vah vah tabi sizde aman alanlar çoğalsın da benim hissenin değeri artsın maliyetler yükselsin bende rahat edeyim,yok öyle üç köfte ye beş kuruş.Kimseye kimseye sazan muamelesi yapmasın bu hissenin değerini alanlar değil Banka yada devlet in ilgili görevlileri belirler bunları bilen zaten hissesine sahip çıkıyor birilerinin alması veya satması ile belirlenmez onun için ne kimseye şöyle alınır yok şuraya kadar çıkar safsatalarına itibar etmeyin.İnveste,hissenette eskiler neden yazmıyor da hep yeniler sürekli yazıyor.?Neden mi! Çünkü eskilerin maliyeti düşük ve inanmış insanlar rahatlar,yeniler maliyet yüksek onlarda maliyeti düşürmek için yenilere ihtiyaç olduğunu düşünüyor ama düşünemedikleri size soru soranlar size yem atan oltacılar olduğu.Bir kaç kişinin alması ile hisse ne yükselir ne düşer.Bunu süreç belirler beklemeye takadiniz yoksa bırakın bu işi maalesef bunlarda hayatın acı gerçekleri bana göre.ytd.ders niteliği taşır.

6. Çok fazla laf kalabalığına gerek yok. Herşey yazıldı çizildi defalarca. Mesela Fibonacci takip ettiğim aklı başında yorum yapan üç beş şahsiyetten biriydi. Ama nedense daha forumda göremiyorum kendisini. Kendisiyle tanışmak nasip olmadı malesef.

SM-C5000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by rıfkıefendi Yazıyı Oku
    Çok fazla laf kalabalığına gerek yok. Herşey yazıldı çizildi defalarca. Mesela Fibonacci takip ettiğim aklı başında yorum yapan üç beş şahsiyetten biriydi. Ama nedense daha forumda göremiyorum kendisini. Kendisiyle tanışmak nasip olmadı malesef.

İşkur sayfasında cannnn bey senin yorumuna cevap bekliyor geceden beri..

8.  Alıntı Originally Posted by oflu61 Yazıyı Oku
    İşkur sayfasında cannnn bey senin yorumuna cevap bekliyor geceden beri..
    Ofluda yazmazsa burası çok ıssızmış yeni farkettim

Sayfa 626/681 İlkİlk ... 126526576616624625626627628636676 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •