Sayfa 629/681 İlkİlk ... 129529579619627628629630631639679 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 5,025 - 5,032 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1. Sayın ky dostlarım Ekim ayında meclis açılacağından siyasi partiler kanunu meclise gelir umuduyla hisse şimdiden pazarlayanlar olur dikkatli olun.Borsa her zaman beklentileri satın alır.Bu fiyatlardan hisse alırken on kez muhasebe yapın.Borç para ile,ailenizin rızkı ile uzun vade düşünmediginiz para ile yatırım yapılmaz.Íşin aslı yok sayacağınız para olsun hasbel kader ters bir aşağı harekette satış fırsatı vermez.Her ihtimali hesaplayın öyle karar verin.Bu benim son yazım.Yatırım tavsiyesi içermez ders niteliği taşır.Yolunuz ve Bahtınız açık olsun.

2. Hayırdır oflu sattım mi.ne vedası bu

3.  Alıntı Originally Posted by Aycan Yazıyı Oku
    Hayırdır oflu sattım mi.ne vedası bu
    O hep bu son yazım der ama dayanamaz tekrar yazar.

4. Çelik çomak oynayın diyen arkadaş vardı galiba,kimin ne ile oynadığı belli oldu.
    Saygılar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Oynamaya devam ama sonra mızmız yapıp oyundan çıkma!Çelik bir yerlerinize gelirse.Başkaları tahtayı yüklensin sizde birşey başarmış gibi investedekiler gibi üstünüze alın.Ytd.Mecburiyet gereği yazmak hasıl oldu.

6. Acınacak haldesin kardeş ben seni çözdüm. Sen hayatta hiçbir şey başaramamış milletin lafıyla hareket eden tiplerdensin.Senin işkuru satıp arkasından ağladığın günleride biliriz. Sen rahat ol kardeş itin duası kabul olsaydı gökten kemik yağardı.

7.  Alıntı Originally Posted by Pars508 Yazıyı Oku
    Acınacak haldesin kardeş ben seni çözdüm. Sen hayatta hiçbir şey başaramamış milletin lafıyla hareket eden tiplerdensin.Senin işkuru satıp arkasından ağladığın günleride biliriz. Sen rahat ol kardeş itin duası kabul olsaydı gökten kemik yağardı.

Yolun bahtın açık olsun. Benim işim parayla kusura bakma ayrıntılara ayıracak vaktim yok.

8.  Alıntı Originally Posted by oflu61 Yazıyı Oku
    Yolun bahtın açık olsun. Benim işim parayla kusura bakma ayrıntılara ayıracak vaktim yok.
    Rabbim cümlemizin gönlüne göre versin.Seninde yolun açık olsun.

Sayfa 629/681 İlkİlk ... 129529579619627628629630631639679 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •