Sayfa 634/681 ÝlkÝlk ... 134534584624632633634635636644 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 5,065 - 5,072 arasý.

Konu: ISBTR - Ýþ Bankasý B

1. arkadaþlar banka yasal olmasa 1 iþkur a 1.3 tl 1 iþatr ye 0,25 1 iþbtr ye ise 0,14 tl vermek varken neden imha veya geri alým yapsýn. bu böyle devam edecek belli bu paralara iþkur alan için biþey diyemem ama iþatr ve iþbtr için yazýk olacak gibi bence tabi bu benim fikrim ytd. banka yönetimi rahatken bankadan bir hamle beklemek çok yanlýþ olur. Hükümetin ise bu konuya kalkýþmayacaðýný net olarak düþünüyorum. ekonomik dengeler için bile olamayacaðýný hazineye devredilemeyeceðini düþünüyorum. öyle koskoca bankanýn 3te 1ine el koymak yürek ister. bunu bilip öyle yatýrým yapýyorum veya sadece izliyorum. elimde 7bin tlden iþkur olsa tabi beklerim 500bin tlden alsam kafalarý yerim. herkesin gönlüne göre olsun ayrýca.

2. birde þunu söyleyeyim iþc zannedersem 1987 de borsada iþlem görmeye baþlýyor. elinde iþatr ve iþbtr olanlarda þimdi diyorki bana temettü haksýzlýðý yapýlýyor. kardeþim siz bu iþb ve iþa larý 1986 yýlýnda mý aldýnýz? o zaman almýþ olsanýz size iþç üzerinden haksýzlýk yapýlýyor deme hakkýna sahipsiniz. adam gelmiþ 50bine iþb 200bine iþa almýþ yok efendim bana haksýzlýk yapýlýyor diyor bunun akla mantýða uyan tarafý yoktur. iþkur da ayný durumda 1991 yýlýnda bu kýsýtlama gelmiþ. daha önceden sahip olanlar acaba zamanýnda yüzde 10 kardan payýný almýþmý? varmý aramýzda dedesinden iþkur kalan? adam amýþ 400 binde iþkur 1 ay önce yokbana haksýzlýk yapýlýyor yok temettüm ödenmiyor. yok öyle yaðma dün aldýn bugün milyonlar senin olsun!!!

3.  Alýntý Originally Posted by borsa_simsari Yazýyý Oku
    birde þunu söyleyeyim iþc zannedersem 1987 de borsada iþlem görmeye baþlýyor. elinde iþatr ve iþbtr olanlarda þimdi diyorki bana temettü haksýzlýðý yapýlýyor. kardeþim siz bu iþb ve iþa larý 1986 yýlýnda mý aldýnýz? o zaman almýþ olsanýz size iþç üzerinden haksýzlýk yapýlýyor deme hakkýna sahipsiniz. adam gelmiþ 50bine iþb 200bine iþa almýþ yok efendim bana haksýzlýk yapýlýyor diyor bunun akla mantýða uyan tarafý yoktur. iþkur da ayný durumda 1991 yýlýnda bu kýsýtlama gelmiþ. daha önceden sahip olanlar acaba zamanýnda yüzde 10 kardan payýný almýþmý? varmý aramýzda dedesinden iþkur kalan? adam amýþ 400 binde iþkur 1 ay önce yokbana haksýzlýk yapýlýyor yok temettüm ödenmiyor. yok öyle yaðma dün aldýn bugün milyonlar senin olsun!!!
    Cahillik parayla deðil tabi

4. Biz haber çýksa da çýkmasa da, moralimizi bozmaya çalýþýlsa da çalýþýlmasa da, her ne þart oluþursa oluþsun sonuna kadar bekleyeceðiz, satmayacaðýz. Boþuna uðraþýyorsunuz. Sattýramayacaksýnýz!

5. tarih tekerrür ediyor. yine aþaðý çekecekler. ytd

6. kemerleri baðlayýn uçuþ hazýrlýklarý tamamlanýyor.hava þartlarý müsait olunca hedef mars

7. Ne zamandýr bu baþlýða uðramamýþým. Baþlýða ilgi gösterenler azda olsa varmýþ

...BES dýþýnda özel emeklilik hizmeti veren kuruluþlar (sandýk, vakýf vb.) nezdindeki birikimlerin, cazip imkanlarla 2023 yýl sonuna kadar BES’e aktarýmýna imkan saðlanacaktýr...

Yukarýdaki yazý son açýklanan reform paketinde olduðu iddia edilen, baþka topikte yazýlan bir yazýdýr.

Ýþ bankasý ve þekerbank v.s. emekli ve munzam sandýklarý ile iliþkilendirilebilirmi?

Özellikle borsa simsarýnýn yorumlarýný bekliyorum. Hisse satýn alýnca hangi haklarýn devredildiði konusunda sanýrým epey bilgili. Bize düþen araþtýrmak, bilgilenmek, haklarýmýza sahip çýkmak...
    Ben hikaye anlatýyorum, benim hayal ürünümdür. Yatýrým tavsiyesi deðildir.

Sayfa 634/681 ÝlkÝlk ... 134534584624632633634635636644 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •