Sayfa 641/681 İlkİlk ... 141541591631639640641642643651 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 5,121 - 5,128 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1. Tahtacı tabanda bekliyorum,satarsan alırım 👍

2.  Alıntı Originally Posted by MARSLI10 Yazıyı Oku
    Borsada işlem gören imtiyazlı ve kurucu hisselerle ilgili yeni düzenleme olursa işbank hisselerine nasıl yansir acaba diye düşünüyorum.olumlu olur heralde
    bunu ben de merak ediyorum normal şartlarda iyi olabilir ama iş bankası olunca özellikle verdiği şu temettünden dolayı artık şüphe ile bakıyorum )

3. Fosil86 bakarsın oluverir da..😅

4. arkadaşlar 3 ocak 1986 yılında borsada ilk işlem günü fiyatlarını inceleyin. aynı gün dolar kurunun fiyatına bakın. 1 işbtr 1250 tl 1 dolar ise 574 tl. o zamanki işbankası sermayesi şimdiki gibi yüksek değil. işbtr çok değerli anlayacağınız. peki 1 işbtr nasıl oluyorda 2.4 dolara eşit oluyor? bunun açıklamasını biri akıllıca yapabilir mi? işatr ve işkur bu hesaptan etkilenir!!!

5. burada ki yatırımcı kardeşlerim imtiyazlı olan iş a ve b hisselerinin imtiyazı nedir diye hiç açıp okudular mı? yatırım yaparken aklımızı kullanalım. ana sözleşmeye girin bakın kıytırıktan bir imtiyaz var. ayrıca işkurun alacağı temettü açıkça yazıyor ama yasal olarak şu an alması imkansız. belki yönetim değişir ilerde alır ama yönetim ne derse o. bütün mahkemeler işbankın temettü dağıtım kararlarını onaylıyor.

6. Bakıyorum da imtiyazlı ve kurucu forumlarına habire olumsuz algı yapan yazılar atıyorsun.hayirdir yukardan şattında daha da düşsün diyemi yapıyorsun.bu forumda hisselerle ilgili detaylı bilgiler geçmiş sayfalarda mevcut.bu hisseyi alanlar konunun özünü bilen kişiler.konu hakkında bilgisiz oldugun belli.yoksa kiytiriktan imtiyaz i var diyecek kadar bilgi cahilliği yapmazsın.

Sayfa 641/681 İlkİlk ... 141541591631639640641642643651 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •