Sayfa 661/681 İlkİlk ... 161561611651659660661662663671 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 5,281 - 5,288 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1.  Alıntı Originally Posted by oflu61 Yazıyı Oku
    İzleyin show nasıl olur görün.Size her şey mübah..
    sayın oflu, hisseniz var mı

2.  Alıntı Originally Posted by sussurluklu Yazıyı Oku
    sayın oflu, hisseniz var mı
    Yok.. Bizim işimiz Rıza Ali gibi Andavalları alıp satmak

3. La hangi AMK ben sattım diyor.. La hangi AMK .. Ciğerinizi siktiklerim üç kuruş para kazanacağız diye yapmadığınız ****** çocukluğu kalmadı.Sizin gibi ne ****** çocukları gördük İnveste yıllardır malı alttan alıp satana kadar millete goy goy sonra ortadan kaybol.Oflu adını ağzına alacak adamın yedi ceddini *******.Biz yıllardır buradayız İnveste ki gibi her ay ayrı ayrı nickler gelip mal kakalayip gidenlerden değiliz.Cevao hakkım doğdu beni kötü konuşturmayın dua et İnveste giremiyorum Andavallar..

4. Ayrıca son kez diyorum beni kimse ağzına almasın kötü konuşurum.bende Btr yok diğerleri yok demedim.Yillarca bu işin içinde olduğumuz için Btr de çok çakal ne olduğu belli belirsiz Andavallar olduğu için diğerlere geçiş yaptım aylar oldu.Ama çok şeyi gören bilen biri olarak yazı yazarım çakallara yem olmasın küçük yatırımcı.o paylaştığım video var yılanlar ve iguana lar.İste yılanların ta kendisi sizsiniz iguana lar tek tük kalmış ama yılanlar sürü ile..https://youtu.be/el4CQj-TCbA

5. Size bir tüyo vereyim Andavallar..Vatan sağolsun , Milletimiz var olsun.Savaşta, Barışta,yasada ve Kıvanç ta hep biriz.Birimiz hepimiz hepimiz birimiz için varız.Biz yüce Türk milletiyiz.Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ve silah arkadaşlarının geçmişimizin miraslarına sahip çıkacağımıza.Bu emanetler yüce Türk milletinin emanet bekçisi Türkiye Büyük millet meclisi ve onun kurumları olduğuna inancımız sonsuzdur.Demediğiniz ve kabul etmediğiniz sürece ne yüzünüz güler nede aldığınız kazandığız kursağınızdan geçer.Bu hisseler kutsal emanettir.Yüce Türk milletinin emanetleri..Milletin malı Millete teslim edilecektir.

6. milliyetçilik ve din ayağına amma uzattın ha ofliiii... yemezler hisse 30 lar day ken millete sattırmaya çalışıyodun yorumlar geçmişte. hisseyi kötülüyordun. investe yazanlar ne güzel yazmışlar agızlarına sağlık. şimdi gazzla 70bin tlden alan ne yapacak? daha önce 64ten alanlar 30binde sattı bu kaybı kimse yaşamasın. senin gibiler yüzünden kimse zarara girmesin. yakarım lan burayı...

7.  Alıntı Originally Posted by borsa_simsari Yazıyı Oku
    milliyetçilik ve din ayağına amma uzattın ha ofliiii... yemezler hisse 30 lar day ken millete sattırmaya çalışıyodun yorumlar geçmişte. hisseyi kötülüyordun. investe yazanlar ne güzel yazmışlar agızlarına sağlık. şimdi gazzla 70bin tlden alan ne yapacak? daha önce 64ten alanlar 30binde sattı bu kaybı kimse yaşamasın. senin gibiler yüzünden kimse zarara girmesin. yakarım lan burayı...
    zaman şöyle diyelim 64 binlerden 26 binlere düşerken benim elime verenler kimdi Kim sattı kim gaz verdiyse anasını avratini yedi sülalesini s..... Yapalım mı? Amin deyin bakalım o kadar hoşuna gitti ise sanada i zaman rahatla.Milleti gazlayanın fırsattan istifa edip satanın alanın kursağında zehir olsun.Yedi ceddini s...O zaman seninde rahatlatmaya ihtiyacın var ver aşağı ver aşağı nerede yeter dur bittim diyene kadar ver yarrağı ver yarrağı..

8. Devam mı..Tamam mı..Karar verdiniz mi???ona simsar ile Rıza Ali karar verecek..

Sayfa 661/681 İlkİlk ... 161561611651659660661662663671 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •