Sayfa 676/681 İlkİlk ... 176576626666674675676677678 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 5,401 - 5,408 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Pkart ve gedza ile fazla özdeşleştik...Daha doğrusu reklama giden tahtalar oldu. Oysa her ikisinde de 2 TL dede vardım... Ama şimdi benim bir önem arzetmiyor...paylarımı kote ettirmesem diye düşünüyorum. Daha güvenilir durumda...Nasılsa zamanı gelecek.
    Şimdilik önem arzeden başka sular.
    Saygılar
    Sayın Kalav siyasette 24 saat çok uzun süre gibi bir laf vardı sanki onun gibi olmuş 🙂.Saygilar.

2. Sen Kalav İş bankası imtiyazlı hisselerini imha yoluna gider mi?

3. Amiral bilir işini...yine yedi birilerini.cool:;/
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

4. sn. Dream28 , kottan ben çıkarmadığım için kote ettirmem gerekiyormuş...Benim için fark eden bir durum yok.
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

5. sn delular , neden böyle birşey yapsınki, yapamaz. O zaman yönetim oluşmaz. Belki şekil değistirebilir.

6. Şu gelecek bikaç ay çok yatırımcı yı, hatta kurumsal dahil saf dışı edecek...Amiral ( işc ) dikkat ile takip edilmeli.
    Tokat manyağı yapacak tahta oyuncusunu...cool:;/

7. Bugün piyasayı çevirme isteği Tüpraş alış ordinoları ile başladı. Bu ilginçti. Yabancı olduğunu düşünmeme rağmen . Önemli bir ordino. Biraz daha hacimsiz aşağı devam etseler hoş olabilirdi. Sanırım mal gelmemeye başladı. 5050 endeks altında hacim daralmasını iyi kullandılar. Bravo . Tekrar silkelemeliler.
    Saygılar bol kazançlar

8. Sayın Kalav Sizin tecrübe ve bilginize güvenerekten birşey daha sormak isterim..bir yatırımcı temettü alamayacağını bildiği,olumlu olumsuz hiçbir gelişmeden etkilenmeyen,derinliği neredeyse sıfır olan imtiyazlı bir hisseye neden ciddi tutarlar da para yatırsın kişi?

Sayfa 676/681 İlkİlk ... 176576626666674675676677678 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •