Sayfa 678/681 İlkİlk ... 178578628668676677678679680 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 5,417 - 5,424 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1. Açıklamalarınız için teşekkür ederim sn. Kalav. Herşeyin gönlünüzce olması dileğiyle saygılar

2. Açıklama değil dostum....olacağını ,olmayacağını bilmediğimiz hipotezler..
    Saygılar
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

3. Bu yıl uzaktan online katılan oldu mu genel kurula ? Ben denedim katılamadım. E-gk sisteminde problem vardı.Bir türlü giremedim sisteme.

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. İlk iki haftasını bitirdik Nisan ayının.. haftalık kapanış xbank ve bist 100 için tahminimden iyi. 3.hafta da öyle böyle geçecek. Son hafta çok önemli.
    İzleyelim bakalım.
    Saygılar bol kazançlar
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

5. Korkmayın piyasadan, piyasanın içinde kalın...doğru tahtalarda... 2/3 ay için özellikle doğru banka ve doğru holdingler de...Tabii bu süreç içinde doğru yan tahtalar filizlenecek.
    .. korkmayın piyasadan..
    Çok ilginç şeyler ,oluşumlar yaşayacağız.
    Saygılar bol kazançlar

6. Şu ölmezsek yaşayacağımız iki hafta, özellik ile nisan ayının son haftası çok önemli.... İşc öncelikli takip edilerek, işin içinde olan gerçek yatırımcılar için izlenmeli, piyasaya bırakılmalı ! Son hafta Bist 100 5191 değil 5337 takip edilmeli...Sonrası kolay.
    Saygılar bol kazançlar

7. SoN Anda tavana kilitledi , bakalım devamı gelir mi , gelse de hemen tekrar şelale mi ;yoksa bu sefer farklı mı olacak , bütün ky lara hayırlı olsun , ytd.

8. Amiralim gerekeni yaptı, seçim öncesi gardını aldı.
    Gereken yere sekti.
    Saygılar bol kazançlar

Sayfa 678/681 İlkİlk ... 178578628668676677678679680 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •