Sayfa 92/681 İlkİlk ... 42829091929394102142192592 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 729 - 736 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1.  Alıntı Originally Posted by Patent Vekili Yazıyı Oku
    tm adres nedir, girmek için hangi program.

tam adresi yazarmısınız birde nasıl indirip açıyoruz
    sayfa 87 sanırım trader1 isimli arkadaş linki gönderdi.

Alıntı Originally Posted by Patent Vekili Yazıyı Oku
    tm adres nedir, girmek için hangi program.

tam adresi yazarmısınız birde nasıl indirip açıyoruz
    joın.me yaz googel a açılanyerde adrese acemibroker52 yaz çıkıyor ben bakıyorum şu anda....

3. İşbankasındaki Atatürk hisselerinin Hazineye devri konusunda çalışmalar sürüyor. Önümüzdeki ay düzenlemenin meclise gelmesini bekliyoruz. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "İş Bankası’nın iştiraki olan Şişe Cam'da da Hazine’ye gelmesi gereken pay var' dedi. Anlaşıldığı kadarıyla önce İş Bankasındaki % 28.06'lık Atatürk hisseleri Hazineye devredilecek. Ardından İş Bankası iştiraklerindeki Atatürk Hisselerine isabet eden bu payların oranlarınca yönetim kurullarına da atama yapılabilecek. Borsadaki ISCTR, ISGYO, ISFIN, ISYAT, ISGSY, TSKB, TSGYO finans grubunu SISE, TRKCM, ANACM, DENCM, SODA cam grubunu oluşturuyor.

4. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İş Bankası'ndan sonra Şişecam hisselerinin de Hazine'ye devredilebileceği açıklaması hisseye satış getirdi
    Şişecam hissesi düşüşte. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP’nin İş Bankası hisselerinin Hazine’ye devri konusunda çalışmaların devam ettiğini belirterek “Bir başka şey daha var: Türkiye Şişecam... İş Bankası’nın iştiraki. Dolaylı olarak bu nereye gidiyor? Onlara da (CHP) gidiyor. Yani, Şişe Cam’dan da Hazine’ye gelmesi gereken pay var†dedi.

Hisselerin Hazine'ye devrolacağı beklentisi satışları beraberinde getirdi. Saat 10:44 itibariyle yüzde 3.47 oranında düşüşle 5.29 lira seviyesinde işlem görüyor.

Şirketin yüzde 66.16'sı İş Bankası'na ait.

5. 10 kasımda iş bankası hisseleri devri mecliste olabilir böylece atamızın ölüm yıl dönümünde vasiyeti kurdugu parti Chp değil AKPARTİ tarafından vasiyete uygun şekilde ilk şekliyle mecliste oylanabilir.

Böylece, vasiyete ihanet eden bir chp den vasiyeti atamızın istediği vasiyet ettiği şekliyle kabul edip yerine getiren bir AKPARTİ yi görecez.

ATAM SEN RAHAT UYU, VASİYETİNE İHANET EDENLERDEN YAKINDA KURTULACAKSIN !

RUHUN ŞAD OLSUN.

6. eşleşme nedir arkadaşlar

7. 3499

HTC_M9pw cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by MSAMSA Yazıyı Oku
    Waren Buffet ‘ın bir sözü var şu anki duruma çok uygun “herkes açgözlülük yaparken siz korkun herkes korkarken de siz açgözlü olun” bu konu başlığında şu an müthiş bir cesaret görüyorum bu endişe verici.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Önemli olan piyasada ki cesaret veya korku.

Alınan satılan lotlar ortada. Bu büyük beklentiye rağmen iş kur ve iş a da tavanda bekleyen 20 lot görmedim. Fiyat küçük yatırımcıların alabileceği seviyelerde iken bile ..
    Toplam alış bile 20 yi geçmediği çok oldu..

Sayfa 92/681 İlkİlk ... 42829091929394102142192592 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •