Sayfa 672/681 İlkİlk ... 172572622662670671672673674 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 5,369 - 5,376 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1. https://twitter.com/saracihan61/stat...RBcSCchAA&s=19
    Sesinizi duyurun hakkınızı arayın orada burada kendi kendinize konuşup durmanın anlamı yok düşüncelerinizi ifade etmek için en güzel fırsat

2. Pet shop boys burada.yaşasınnn always on my mind

SM-M315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. "Servetlerini kalplerine koyanlar, taşıdığı yükün ücretini alamayan hamallardır.”
    Lâ Edri

4. Eğer kaybetmeyi biliyor ve bilerek kaybediyorsan, kazanmışlıkların yeterli olduğundandır... Eğer bunu tekrar ediyorsan , kazanacağını bildiğindendir...
    Serkan Akıncı.....cool:;!?/
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

5. Son yıllarda dikkatimi çeken ,daha doğrusu garip olduğunu düşündüğüm iki şey var...
    İlki artık yapımcılar sanatçılar music yapamıyor ,ikinci bin yılın son yıllarindaki parçalar unutulmaz oldu...
    İkincisi ise milenyum yanı 3. bin yıl sonrası yatırımcı yok, yatırım kültürü global olarak değiştirildi...Sisteme kazandırmak için yatırımcı topluluğu oluşturuldu. Ve bu çok tehlikeli.
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

6. Bu arada yakın gelecekte bankacılık sektörüne dikkat edin ...( İşc amiral hariç)...son budamayı yapacaklar...cool.

7.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Bu arada yakın gelecekte bankacılık sektörüne dikkat edin ...( İşc amiral hariç)...son budamayı yapacaklar...cool.
    İş B için düşünceleriniz nedir?
    Ben hikaye anlatıyorum, benim hayal ürünümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

8. İşb al unut. İlk çeyrek banka bilançolarında iş bank hariç zararlar gelecektir.
    Saygılar bol kazançlar

Sayfa 672/681 İlkİlk ... 172572622662670671672673674 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •