Sayfa 592/681 İlkİlk ... 92492542582590591592593594602642 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 4,729 - 4,736 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1. Öncelikle sadece gülüp geçecektim ama benim gibi 40 yasında birisine geri zekalı demeniz size yakışmadı. Bende whatsapp grubundayım ve spekülatif veya manipüle edecek hiçbir hareketimiz olmuyor bizim. Bizi başkaları ile karıştırma kardeş, hepimiz kişilikli ve sakin insanlarız. Mümkünse fikriniz yoksa zikrinizde olmasın. Saygılarımla.
     Alıntı Originally Posted by sussurluklu Yazıyı Oku
    özelden btr whatsapp grubuna geçin diyorsunuz, investing de t.e. yazarsanız düşer zihniyetindeki g..ri zekalıların kendileri çalıp oynadıkları bir grup.adamlar investing de doğru yazanları bile engelletiyorlar. art niyetli insanlar topluluğu. basit insanlar grubu.
    Acemiyim söylediklerim beni bağlar. KESİNLİKLE YTD

Alıntı Originally Posted by MARSLI10 Yazıyı Oku
    Güzel işlemler oluyor iki gündür.
    İki günlük işlem hariç alayı sadece al sat

LLD-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

3.  Alıntı Originally Posted by Emin070 Yazıyı Oku
    Öncelikle sadece gülüp geçecektim ama benim gibi 40 yasında birisine geri zekalı demeniz size yakışmadı. Bende whatsapp grubundayım ve spekülatif veya manipüle edecek hiçbir hareketimiz olmuyor bizim. Bizi başkaları ile karıştırma kardeş, hepimiz kişilikli ve sakin insanlarız. Mümkünse fikriniz yoksa zikrinizde olmasın. Saygılarımla.

Acemiyim söylediklerim beni bağlar. KESİNLİKLE YTD
    investing deki cahilce engelleyen engelleten şahıslardan bahsediyorum. ortaya söylenmiş bir söz kabul edin, dürüst insanları kastetmedim.

4. Et parçası seni;

Sussam gönül razı değil konuşsam sana yarısı boşa gider. Terbiyeyi senin gibilere karşı pişirmekte fayda var...
    Gruptan dediğin forumdaki yazıları engelleten birileri yok buna emin olabilirsin.
    Kendimiz çalıp oynamıyoruz. Birbirimizi moral verip, birbirimize destek olduğumuz bir aile ortamımız mevcut. Basit, art niyetli , peşin hükümlü olan sensin... klavye üzerinden konuşmaya devam et istiyorsan da numaranı özelden yaz sana göstereyim basitlik nasıl olur!!!!

özelden btr whatsapp grubuna geçin diyorsunuz, investing de t.e. yazarsanız düşer zihniyetindeki g..ri zekalıların kendileri çalıp oynadıkları bir grup.adamlar investing de doğru yazanları bile engelletiyorlar. art niyetli insanlar topluluğu. basit insanlar grubu.

5.  Alıntı Originally Posted by i3urak Yazıyı Oku
    Et parçası seni;

Sussam gönül razı değil konuşsam sana yarısı boşa gider. Terbiyeyi senin gibilere karşı pişirmekte fayda var...
    Gruptan dediğin forumdaki yazıları engelleten birileri yok buna emin olabilirsin.
    Kendimiz çalıp oynamıyoruz. Birbirimizi moral verip, birbirimize destek olduğumuz bir aile ortamımız mevcut. Basit, art niyetli , peşin hükümlü olan sensin... klavye üzerinden konuşmaya devam et istiyorsan da numaranı özelden yaz sana göstereyim basitlik nasıl olur!!!!
    burak bey, investing de insanları aşağılayan, dislike atan, engelleten, küfür eden, t.e. paylaşılıyor diye forumdakilerin a.asına küfür edenler var. ne oldu hani t.e. paylaşınca düşüyordu , şimdi paylaşılmıyor niye yükselmiyor. grubunuza dönünce bunları yapan üç kuruşluk basit insanlara selam söyleyin.

6. Sen yazdıklarını okut musun? Gruba ithafen basit aşağılık gibi ifadeler kullanmışsın. Gruptaki bir çok insan aylardır investe yazmıyor bile. TE paylaşımı ile alakalı bir çok insan bir çok şey yazdı grupta olup olmadığını nereden biliyorsun? Hala ağzın kensin gibi pis yoluna devam et.
    Burayı boş işgal etmeyelim , numaranı yolla yada...

burak bey, investing de insanları aşağılayan, dislike atan, engelleten, küfür eden, t.e. paylaşılıyor diye forumdakilerin a.asına küfür edenler var. ne oldu hani t.e. paylaşınca düşüyordu , şimdi paylaşılmıyor niye yükselmiyor. grubunuza dönünce bunları yapan üç kuruşluk basit insanlara selam söyleyin.

7.  Alıntı Originally Posted by i3urak Yazıyı Oku
    Sen yazdıklarını okut musun? Gruba ithafen basit aşağılık gibi ifadeler kullanmışsın. Gruptaki bir çok insan aylardır investe yazmıyor bile. TE paylaşımı ile alakalı bir çok insan bir çok şey yazdı grupta olup olmadığını nereden biliyorsun? Hala ağzın kensin gibi pis yoluna devam et.
    Burayı boş işgal etmeyelim , numaranı yolla yada...
    oradaki zihniyet aynısı, numaranı gönder falan. dayısınız, özür dilerim abicim, ellerinizden öperim. hata ettim kusura bakmayın.grubunuzda başarılar dilerim. nolur bişey yapmayın.

8. Bende o gruptayım ve kesinlikle investing ile işimiz yok bizim amacımız imtiyazlı hisseler hakkında gelişmeleri takip etmek ve tahtanın durumunu eleştirmek. Hepimiz edepli saygılı insanlarız sizin gibi öneleştiri yapanlar ile işimiz olmaz. Kalın sağlıcakla ve bir daha grup hakkında yorumda bulunmayınız.
    oradaki zihniyet aynısı, numaranı gönder falan. dayısınız, özür dilerim abicim, ellerinizden öperim. hata ettim kusura bakmayın.grubunuzda başarılar dilerim. nolur bişey yapmayın.
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 592/681 İlkİlk ... 92492542582590591592593594602642 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •