Sayfa 673/681 İlkİlk ... 173573623663671672673674675 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 5,377 - 5,384 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1. sn Kalav Sizi uzun ara buralarda görmek gerçekten güze ve keyif verici.. endeks 1.000 lerde gezerken "tahmin edilemeyecek rakamlar görecek" öngörünüz hep aklım da .. bu arada İş B yok ama büyük dedesi İş Kur var.. İş Kur a ne dersiniz.. bu çocuk olur mu?

2. İş kur. Tartışmasız elde portföyde olmalı...Beni bu işlerle tanıştıran , tabii 1990 lı yıllarda ki abim iş kur . Ve ec. İlaç topluyordu o yıllarda...şimdi temettü ile Bodrum'da yaşıyor... Bendede var biraz.
    Saygılar bol bol
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

3. Eyvallah sayın Kalav..İş Kur çok uzun zamandır temettü çok az temettü veriyor.. Abiniz sanırım başka hisselerin temmettülerini alıyor.. bu arada saygı bizden..

4. Büyük resetlemeye hazır olun elinizdeki her şeyi alacaklar fiziki altın dışında.. Tahmini hedef fiyat 5000 ons kağıtların hayallerin devri kapandı,gerçeklerle yüzleşme zamanları ytd .. Hoşçakalın selametle Hayırlı Ramzanlar

5. İşkur 750 lot u olan bir tahta ,çok az yatırımcı da toplu var... 1000 TL nominal değerden verdığı temettü anlamsız algılanabilir(%300/400 civarı temettü bişey ifade etmiyor dolayısıyla). Ecilc ve işyat son 20/30 sene temettü ve fiyat performansında iyi. Ciddi malı olanlar için anlamlı. Saygılar.

6. Altın için yorum yapmak beni aşıyor...nirengileri ve geçmis verileri miladtan öncelere dayanması, analizi zorlaştiriyor. Ama unutmamak gerek 1998 Rusya krizinde ons 200 USD civarıydı... Altın yatırımcısı dikkatli olmalı.
    Saygılar bol kazançlar.

7. Pay piyasalarında özellikle gelişmekte olan piyasalar daha ön plana çıkacaktır. Gelişmiş piyasalarda çok fazla pay global bireysel yatırımcılara pompalandı. O nedenle yatay bir süreç bekliyor gelişmiş piyasaları... Bist 100 için orta vadede 6.8 cent ,yaklaşık 12.300/900 bandı hedef ile yoluna devam edecektir. Tabii bu süreç te her tahta fiyatlamaya eşlik etmeyecek. Hatta bist 30 tahtaları içinde dahi fiyatlamaya parametre olarak eşlik edemeyecek tahtalar mevcut bence. Pandemide global basılan para bolluğu mal fiyatlarını tetikledi ilk olarak, ikinci olarak etkisi şirket piyasa değerleri olacak gibi.. Unutmamak gerek 2000 yılında 3.7 cent , 2008 yılında 5.1 cent gördük piyasamizda... Balina para unutmuyor, unutmaz bunu. Paniclerde serin kanlı olmak gerek diye düşünüyorum.
    Saygılar bol kazançlar

8. endeks konusunda aynı görüşteyim sizinle sn kalav...bu endeks en fazla 2 yıla 10 bin üzerine atar diyorum....mevcut oluşacak yeni trendde 8000-8250 hedefim...ytd

Sayfa 673/681 İlkİlk ... 173573623663671672673674675 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •