Sayfa 600/681 İlkİlk ... 100500550590598599600601602610650 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 4,793 - 4,800 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1. Buraya yazanların bir kısmı whatsapp üzerinden bilgi paylaşıyor. Genel olarak bilgi alabilmek için İŞKUR sayfasını takip ediyoruz.

2. Çok enteresan alış tarafı bomboş açtı gören olduysa bunu nasış yorumlayalım ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. https://www.kap.org.tr/tr/sirket-bil...is-bankasi-a-s

Özel Durum Açıklaması (Genel)
    Özet Bilgi
    Tahsili Gecikmiş Alacak Satışı
    İlgili Şirketler
    []
    İlgili Fonlar
    []
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar
    Yapılan ihaleler sonucunda, Bankamız takipteki krediler portföyünün 1.096.587.145 TL tutarındaki kısmını oluşturan alacaklarımız 32.400.000 TL'lik satış bedeli nakden tahsil edilmek suretiyle Efes Varlık Yönetim A.Ş., Hayat Varlık Yönetim A.Ş., Birikim Varlık Yönetim A.Ş. ve Doğru Varlık Yönetim A.Ş.'ye devredilmiştir.
    Son düzenleme : Istanbull; 25-09-2019 saat: 21:13. Sebep: Düzeltme

4. https://mobile.twitter.com/turanbule...Ctwgr%5Eauthor

Herkes linke tıklasın, haklısınız a tıklayın, bekleyin geliyoruz

5. İş B yi bir kontrol ettim bakayım ölmüşmü diye

Ölmemiş
    Ben hikaye anlatıyorum, benim hayal ürünümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

6. efsaneye göre sibylla , yedinci roma kralı tarquinus ’a sibylla kitapları adlı 9 ciltlik kehanetleri satmayı teklif eder. kral kehanet kitapları için istenen fiyatı pahalı bulur ve almayı reddeder. kadın, dokuz ciltten 3'ünü yakar ve aynı paraya altı cildi satmayı önerir. tarquinus , bu teklifi de reddedince kadın 3 cildi daha yakar. şaşkın kral, kendisinden 9 cilt için istenen bedeli ödeyerek kalan 3 cildi satın atmak zorunda kalır.
    romalı yöneticiler, ne zaman başları sıkışsa caputalium tepesindeki apollon tapınağı’nda saklanan kitaplara başvurur

7. 10 kasımdan sonra 1 hafta içinde twiter çalışması yapılacaktır. Şuana kadar çalışmaya katılacak kişi satışı 100-120 yi bulmuştur. 16:00-18:00 arasında #milletinmalımillete tagına tüm gücümüzle destek verip konuyu gündeme tekrar taşıyacağız. Şuan konuşulması gereken tek bir konu var oda işkur işbtr işatr hepimizin aynı geminin içinde olduğu. Reise destek olup gemiyi limana yanaştırıcaz. O saatten sonra herkes hakkını alacaktır. Tweter çalışmasına gemideki tüm arkadaşların ailesi arkadaşlarıyla katılacağını hesaba katarsak çok kısa bir sürede fitili ateşleyeceğimizi düşünüyorum. Cümleten hayırlı bol kazançlı günleriniz olsun.

#milletinmalımillete

8. https://twitter.com/turanbulent/stat...107768837?s=19

İş bankasi sorularınızı sorabilirsiniz.

Sayfa 600/681 İlkİlk ... 100500550590598599600601602610650 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •