Sayfa 646/681 İlkİlk ... 146546596636644645646647648656 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 5,161 - 5,168 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1. Bütün bankacılık işlemlerim kredi kartı yatırım hesabı İşbankasında işbankası size de son ültimatom birilerinine beleş krediler verirken bizlerin hakkını gasp ediyorsanız o zaman bizlerde kendi yolumuza kendi milli bankamıza döneriz.Milli misiniz değil misiniz.En yakın zamanda öğreneceğiz..NOKTA.

2. Ben kurucu ve imtiyazlı hisse sahiplerine Osmanlı ordusunda ki azadlara fedaisi delillere benzetiyorum.Nerdesiniz yiğitolar zaman cenk zamanı değilse ne zamandır.Bir bilen hele gelsin bu tarafa söylesin.

3. Adlarını tarihe yazacağım üç fedaimiz;Sayın
    Serkan ÖZER
    Sadık SUBAŞI
    Hasan Hüseyin TÜRKER..
    Bu isimleri unutmayın.

4. Dünya ya bir ikinci kez gelme şansınız yok! Dünü bir daha yaşama şansınız yok!Küçük hesaplar peşinde koşmaya değmez bu Dünya.. Büyük davaların, büyük hesapların Adamı olun..

5. Hey gidi Koca isbtr kimlerin eline kaldın ne hallere düştün.. Gün sonu pastaya bakıyorum Eyvah Eyvah...

6. Sayın Duke investci elini görüyorum yarın tabandan veriyorum sana iki lot çok ağladın başka isteyen varsa yarın tabana yazsın başka işlerim var boş işlerle boş adamlarla uğraşacak vaktim yok..

7.  Alıntı Originally Posted by oflu61 Yazıyı Oku
    Sayın Duke investci elini görüyorum yarın tabandan veriyorum sana iki lot çok ağladın başka isteyen varsa yarın tabana yazsın başka işlerim var boş işlerle boş adamlarla uğraşacak vaktim yok..
    Sayın diyorum almazsanız başka bir şey diyeceğim bilginiz olsun.

8.  Alıntı Originally Posted by oflu61 Yazıyı Oku
    Adlarını tarihe yazacağım üç fedaimiz;Sayın
    Serkan ÖZER
    Sadık SUBAŞI
    Hasan Hüseyin TÜRKER..
    Bu isimleri unutmayın.
    Düzeltelim Serhat Özer

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 646/681 İlkİlk ... 146546596636644645646647648656 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •