Sayfa 660/681 İlkİlk ... 160560610650658659660661662670 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 5,273 - 5,280 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Fiyat 100000 üstü oldu mu artık küçük yatırımcı bulaşmaz iş orta büyük yatırımcıya kalır
    En büyük dileğim 😊🙃

2. Birde başımıza Atatürk severler çıktı.Saygısızlar..Atatürk kim?Baban mı.. Mustafa Kemal Atatürk denir ona kasteddiğiniz oysa .. Mustafa Kemal Atatürk Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu erki.Chp nin yada belli bir zümrenin Kurucusu değil.Şu anda meclisi temsil eden bütün partilerin lideri.Terbiyesizler sizi..Hazine bu milletin ortak malı değeri.Haizineye devredilecek..NOKTA.. İnveste orada burada kem küm yapanlara sözlerim.O zaman ver aşağı şelale ver aşağı Mustafa Kemal Atatürk'ün kim olduğunu öğrenene kadar devam...

3. Bak şimdi gerildim.. Para Mara hikaye ..Söz konusu vatan ise.. Ölmeye gelince savaşa gelince Bu vatan hepimizin.Yemeye gelince Bizim..Ha ******in ordan.Bak kızdım şimdi ver aşağı ver aşağı ver elinize ver elinize. Adidos miydem bulandı bu işten.. Bu son Hoşçakalın demiyorum.. ******in gidin..

4. Oflu sen niçin bu kadar ön plana çıkma dikkat çekme hevesindesin. Burası şov yapma yeri değil. Yeter

5.  Alıntı Originally Posted by rıfkıefendi Yazıyı Oku
    Oflu sen niçin bu kadar ön plana çıkma dikkat çekme hevesindesin. Burası şov yapma yeri değil. Yeter
    İzleyin show nasıl olur görün.Size her şey mübah..

6. Beyler ofli daha düne kadar hisseyi kötülüyordu ne olduda şimdi buralarda üfürmeye başladı?

7. oflinin ipliğini pazara çıkarıcam az kaldı

8.  Alıntı Originally Posted by borsa_simsari Yazıyı Oku
    oflinin ipliğini pazara çıkarıcam az kaldı
    Ne ipliğim varmış be kardeş..Onu bana değil İşbankası bize çuvalla para versin Emma milete vermesin diyen andavallara diyeceksin.Hala şunu öğrenemedi andavallar Bu Milellet Bu memleketi ayağındaki çarikla ahirindaki öküzle kolundaki bilezikle en önemlisi canıyla kurtardığı .Biz diyoruz ki Milletin malı millete.. Andavallar sadece bize zorlarina gidiyor bu milletin meclisine reva görmüyor lar.Kimse kusura bakmasın ben böyle bir parayı nede böyle andavallar la işim olmaz.Hazineye devredilirse zorlarına gidenlere sorun.Bir daha beni hiç bir konuya karıştırmayın Benimde artık sizinle işim olmaz nede hisse ile..Bundan sonra kötü konuşurum..Yazıklar olsun son diyeceğim budur.

Sayfa 660/681 İlkİlk ... 160560610650658659660661662670 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •