Sayfa 454/681 İlkİlk ... 354404444452453454455456464504554 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 3,625 - 3,632 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1. Borcla hisse almak hissenin inis cikislarina kararindan donecek olanlarin bu tahtada kazanma sansi cok az. Psikoloji cok onemli. Sadece hisse adedini bilip hedefe kitlenmek dogru olandir. Yanlis strateji stratejisizlikten daha iyidir.

2. Isb haberi alan grup girmis veya alsata girmis olabilir ama iskur ve isa lot sayisi az satan yok bu hisseleri nasil alacak.bunlari alamayan isb aliyordur

Alıntı Originally Posted by can2182 Yazıyı Oku
    Kurucu imhasinda ne kadar alacagini dusunuyorsun? İsbtr de imha durumunda bu fiyatlar komik olacak. Artislar holdinglesmeyi ve imha operasyonunu fiyatliyor. Bana yarin 1000 e dusecek deseler satmam. Bu bir irade meselesidir. Kurucuda 150-200 bin oldugunda cikacaga benziyorsun. İmhaya kadar satilik hissem yok. Herkese bol kazanclar. Ben olsam sattigim hisseye donupte mesai harcamam. Saygilar
    Ben param olsa şu şartlarda işb yerine iş a alırdım dedim. Ha yeri gelir işa pahalı kaçar işb de alınır.
    Biz burda dost ahbaptık, sayındık. Sattığımızı söyledik de mesai mi harcar mı olduk.
    200 bin alacam diye 100 binimi riske etmem. Gider çatır çutur baba gibi bist30 dan paramı çıkarırım.
    Son düzenleme : RLC44; 13-04-2019 saat: 16:42.

4. Ben butun yazdıklarımı sildim arkadaşlar, olurya birini olumlu veya olumsuz etkilerim diye, herkes kendi kararını kendisi versin... Her koyun kendi bacağından asılır..ayrıca sn rlc44 un tespitlerini dikkate almak lazım...arkadaşlar ben borsada ne zaman tamam bu defa oldu kazanacam dediysem hep tersini yaşattılar budafada farklı olacagını sanmıyorum ve olumsuz senaryoya kendimi hazırlıyorum, zaten olumlu olursa değme keyfimize olumsuzluğu düşünmeliyiz ki hayal kırıklığımız buyuk olmasın.. Bol kazançlar herkese..hıcbır senette herzaman yukselmez malum..
    Son düzenleme : kwon3; 13-04-2019 saat: 16:48.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Ben butun yazdıklarımı sildim arkadaşlar, olurya birini olumlu veya olumsuz etkilerim diye, herkes kendi kararını kendisi versin... Her koyun kendi bacağından asılır..ayrıca sn rlc44 un tespitlerini dikkate almak lazım...
    Haklısın kwon3. Bence de gerek yok. Artık zaten ne iş a ne iş b. Kurucuda olacağım. A ve b defterini beynimden sildim. Kurucuları bir tek işbankasına devrederim. Belki bir kurucu daha alırım. İnşallah kazanırsınız.

6. Hisse senetlerini manüple etmek kanunen yasaktir. Danisikli dövüşte etik degildir. Saygilar

7. siz değerli imtiyazlı ve kurucu (ISATR-ISBTR-ISKUR) ortakları e-devlet>mkk>e-cas>yatırımcı blokaj sayfası üzerinden hisselerinizi bloke etmeye davet ediyorum.

arkadaşlar e-devlet hesabınıza girin
    arama kısmına merkezi kayıt kurumu yazın linki tıklayın
    daha önce giriş yapmamışsanız mail ve telefon ile dogrulama isteyecektir.
    bu işlemlerde tamamlandıktan sonra sol tarafta e- cas altında yatırımcı blokaj kısmında bloke etmek istediğiniz ve adetleri seçerek satışa kapatabilirsiniz hisselerinizi
    işlemin aktif olması bir gün sürüyor.
    tekrar satmak için aynı e-cas altında yatırımcı blokaj kısmında bloke çöz emri ile satışa açabilirsiniz.

bu işlem ile hem olası psikolojik savaşta satmamak ve düşünmek için süre kazanacak.hemde bu dalı silkelemeye çalışanlara yerinizi göstermiş olacaksınız.emin olun tek tek sayılıyoruz.

8. Alim giren varmi görebilen varsa merak ediyorum paylasirsaniz sevinirim

SM-A920F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 454/681 İlkİlk ... 354404444452453454455456464504554 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •