Sayfa 486/681 İlkİlk ... 386436476484485486487488496536586 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 3,881 - 3,888 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1. 17.55
    Tavana devam..
    Satan yok ki bozulsun..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Satan olmadiysa olmadıysa 55 lot nasil gerçekleşti.

3.  Alıntı Originally Posted by istat Yazıyı Oku
    Satan olmadiysa olmadıysa 55 lot nasil gerçekleşti.
    12.55 den sonra işlem yok..
    Onu kastettim..
    Tavana devam diye belirttim..

4. Kapanış...takas..

Satıcısızlıktan işlem olmamasına nedense sevinemedim,tavandan mal bulamayan amcalar, 2 tabanla panik yaratıp ky nin elindeki malları almak operasyonu çekebilirler .benim için önemi yok, çıkmış, düşmüş ,sadece meraktan izliyorum,hedef belli bizde, sonuna kadar devam,.ama sonradan, çıkıyor diye bu kağıda girenler ve burdan çıkıyor nasılsa diye vermedikleri malı, 2 tabanda vermek için nasıl sıraya girecekler göreceksiniz..Tabi inşallah olmasın bu durum, fakat ihtimal dahilinde bir durum bu....

6.  Alıntı Originally Posted by ismail82 Yazıyı Oku
    Satıcısızlıktan işlem olmamasına nedense sevinemedim,tavandan mal bulamayan amcalar, 2 tabanla panik yaratıp ky nin elindeki malları almak operasyonu çekebilirler .benim için önemi yok, çıkmış, düşmüş ,sadece meraktan izliyorum,hedef belli bizde, sonuna kadar devam,.ama sonradan, çıkıyor diye bu kağıda girenler ve burdan çıkıyor nasılsa diye vermedikleri malı, 2 tabanda vermek için nasıl sıraya girecekler göreceksiniz..Tabi inşallah olmasın bu durum, fakat ihtimal dahilinde bir durum bu....
    Taban yaparlarsa işi bilmiyorlar demektir.

Tabi o da var ,2 taban için kaç lot satacaklar ,sonra düşürdükten sonra kaç lot alabilecekler ,orası bilinemez şimdiden ,göreceğiz olacakları, heyecanla izliyoruz tahtayı,bu arada 3000-4000 bandında, ilk çıkışta yani, kağıda girenler dökülmüş gibi duruyor ,eskilerdende pek kimse kalmamış gibi forumda ,filmin sonunu tek başınamı seyretcem nedir,fillimde gerilim filmi anasını satayım,tek başıma korkmaya başladım

8.  Alıntı Originally Posted by ismail82 Yazıyı Oku
    Tabi o da var ,2 taban için kaç lot satacaklar ,sonra düşürdükten sonra kaç lot alabilecekler ,orası bilinemez şimdiden ,göreceğiz olacakları, heyecanla izliyoruz tahtayı,bu arada 3000-4000 bandında, ilk çıkışta yani, kağıda girenler dökülmüş gibi duruyor ,eskilerdende pek kimse kalmamış gibi forumda ,filmin sonunu tek başınamı seyretcem nedir,fillimde gerilim filmi anasını satayım,tek başıma korkmaya başladım
    Filmi kulağın tıkalı, gözün kapalı seyret korkmazsın.
    Ben hikaye anlatıyorum, benim hayal ürünümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 486/681 İlkİlk ... 386436476484485486487488496536586 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •