Sayfa 652/681 İlkİlk ... 152552602642650651652653654662 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 5,209 - 5,216 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1.  Alıntı Originally Posted by Geovani Yazıyı Oku
    Merhaba uyarı için teşekkür ediyorum ama gerekçesi nedir bilmediğim için soruyorum
    malınızın kıymetini bilin ,fiyatı görüp satmak isteseniz dahi bir gün daha düşünün .

2. bugün bir ara nerdeyse satıyordum
     Alıntı Originally Posted by fabrikator Yazıyı Oku
    malınızın kıymetini bilin ,fiyatı görüp satmak isteseniz dahi bir gün daha düşünün .

3. şöyle bir teori olsa ne dersiniz?

İşbtr yi milletin eline vermek için işatryi ve işkuru hareketlendirdiler. grup içinde işa yı ve işkuru birbirlerine satarak "hareket var acaba ne oluyor" diye milleti buraya çektiler. işbde elden çıkarılması gereken lotları 5 günde tepelerden hareket var neler oluyor derken millete verdiler.

bu haftaki işb hareketini iyi izleyelim beraber bakalım aşağı mı gidecek yukarı mı gidecek.

bu yazdıklarıma saçmalık deyip geçin bence. sadece bir his veya teori.

4. hayatımda hiç B almadım.

5. Sanki doğru
     Alıntı Originally Posted by borsa_simsari Yazıyı Oku
    şöyle bir teori olsa ne dersiniz?

İşbtr yi milletin eline vermek için işatryi ve işkuru hareketlendirdiler. grup içinde işa yı ve işkuru birbirlerine satarak "hareket var acaba ne oluyor" diye milleti buraya çektiler. işbde elden çıkarılması gereken lotları 5 günde tepelerden hareket var neler oluyor derken millete verdiler.

bu haftaki işb hareketini iyi izleyelim beraber bakalım aşağı mı gidecek yukarı mı gidecek.

bu yazdıklarıma saçmalık deyip geçin bence. sadece bir his veya teori.

6. isbtr de ki operasyon grafiklere göre bittiğini söylüyor. yatırım tavsiyesi değildir.

7. aynen öyle operasyon bitti.

8. Bir insan bir yerden bir kere düdüklenir ikincisi olursa ondan şüphe duymaya başlarım..Ama görüyorum bazılarına bu alışkanlık yaptı.. Yazık yasa...

Sayfa 652/681 İlkİlk ... 152552602642650651652653654662 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •