Sayfa 593/681 İlkİlk ... 93493543583591592593594595603643 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 4,737 - 4,744 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1. Et parçası;

Tekrar ediyorum...
    Kabadayılık bize kalmamış bile, sen zaten basit ve aşağılık demişsin bize.
    Buradaki forumdaşları daha fazla rahatsız etmemek adına numaranı istedim ve sesimi duyarken aynı şeyleri bir daha söyle istedim. Grup yarışmacı bir topluluk değil başarı dilemene gerek yok.

Et parçası olma, içindeki ruhun farkına var, insanlar aşağılama!
    Umarım anlayabiliyorsundur.
    Üzgünüm senin adına.

Alıntı Originally Posted by sussurluklu Yazıyı Oku
    oradaki zihniyet aynısı, numaranı gönder falan. dayısınız, özür dilerim abicim, ellerinizden öperim. hata ettim kusura bakmayın.grubunuzda başarılar dilerim. nolur bişey yapmayın.
    Son düzenleme : i3urak; 10-08-2019 saat: 00:50.

2. herkese merhabalar, benim de 1 adet ISBTR hissem var. Whatsapp grubunuza nasıl dahil olabilirim?

3. Tüm imtiyazlı hissedarların kurban bayramını kutlar sağlık sıhhat ve mutluluklar dilerim.

4.  Alıntı Originally Posted by MARSLI10 Yazıyı Oku
    Tüm imtiyazlı hissedarların kurban bayramını kutlar sağlık sıhhat ve mutluluklar dilerim.
    sizin de bayramınız kutlu olsun kardeşim, ayrıca tüm forum un bayramını kutluyorum.

5. Herkesin bayramını kutlar sağlıklı ve huzurlu nice bayramlar dilerim .Bu arada Bist seans saatleri değiştirilmiş öğle paydosları kaldırılmiş.Umarım İSBTR İSATR ve İSKUR un öğle arası işlemleri devam eder aksı takdirde sadece sabah açılışta ve akşam kapanışta işlem görecekler

6. bas bas sol şerit açık....
    y.t.d

7. Gece mesaideyim gökyüzünde dolunay icimde bir his artık ralli başlasın diyor.hayirli yolculuklar durağa gelmeden inmeyin ayazda kalırsınız.

Sayfa 593/681 İlkİlk ... 93493543583591592593594595603643 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •