Sayfa 480/681 İlkİlk ... 380430470478479480481482490530580 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 3,833 - 3,840 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1. En güzeli almaktan vazgeçiyorum. Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Bana verdikleri gün, son alıcı olurum.

2.  Alıntı Originally Posted by HİSSEMATİK Yazıyı Oku
    En güzeli almaktan vazgeçiyorum. Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Bana verdikleri gün, son alıcı olurum.
    Katılıyorum, böyle bir tahtada terse yakalanırsanız direk çöp...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3. bence böyle sığ bir tahta 255 alıcıyla falan kapatıyorsa kolay kolay terso olmaz gibi artık tabi duzeltme illaki olur diye dusunuyorum (kisisel görüştür)
    Son düzenleme : tolga41; 22-04-2019 saat: 19:57.

4. Bence ky nın kesinlıkle uzak durması gerektiği fiyatlarda yız, eğer bu bir operasyonsa inşallah ellerinde patlar... Buradan %30, 40,50..hadı atıyorum %100 kazanacam diye 6,7 kat çıkmış senede ben girmem, girende kendisi bilir...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

5. Know satmisin artik ellerinde patlar felan haset etme

6. Duruyor kardeş yarısını sattim.. Haset olmaz bizde kimsenin canı yanmasın...kazandığım parayla devam ediyorum..

7.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Erkenden yazılsada alamaz bence disket emirle fazla lot giriyorlar ky nın bir ıkı lotuna izin vermiyorlar, alabilmesi ıcın persembe gunkı gıbı tavan yapmadan alışa fırsat vermesi lazım...
    borsa da para para kazanmıyor.bilgi varsa para kazanılıyor.her tavan olduğu gün de almanın yolu var .usta çırağına her şeyi öğretir de sadece püf noktasını öğretmez.

8. Merhaba;

Niye çöp olsun ki?
    Fiyattan bağımsız, hikaye bu kadar önemliyken.

Ayrıca 4000 den beri alamamışsa denememiş olma ihtimali çok yüksek.
    YTD.

Saygılarımla.

Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Katılıyorum, böyle bir tahtada terse yakalanırsanız direk çöp...

Sayfa 480/681 İlkİlk ... 380430470478479480481482490530580 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •