Sayfa 651/681 İlkİlk ... 151551601641649650651652653661 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 5,201 - 5,208 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1. Bugün ne oldu
    Haber mi var

2. arkadaşlar emin olun bir haber gelecek olsaydı işatr de tabanda satış olmazdı. işkur tavan olurdu. sadece ama sadece ilgi çekmek isteyen grup girişi var işbtr ye.

3.  Alıntı Originally Posted by borsa_simsari Yazıyı Oku
    arkadaşlar emin olun bir haber gelecek olsaydı işatr de tabanda satış olmazdı. işkur tavan olurdu. sadece ama sadece ilgi çekmek isteyen grup girişi var işbtr ye.
    Ne kadar boş yorum yapıyorsunuz.

4. Yazan yoksa daha gidecek çok yolu var diyebilirmiyiz acaba. Bunu niçin söylüyorum çünkü cemaat tavan tavan gittikten sonra damlamaya başlarlar genelde de ondan.

5. siz değerli imtiyazlı ve kurucu (ISATR-ISBTR-ISKUR) ortakları e-devlet>mkk>e-cas>yatırımcı blokaj sayfası üzerinden hisselerinizi bloke etmeye davet ediyorum.

arkadaşlar e-devlet hesabınıza girin
    arama kısmına merkezi kayıt kurumu yazın linki tıklayın
    daha önce giriş yapmamışsanız mail ve telefon ile dogrulama isteyecektir.
    bu işlemlerde tamamlandıktan sonra sol tarafta e- cas altında yatırımcı blokaj kısmında bloke etmek istediğiniz ve adetleri seçerek satışa kapatabilirsiniz hisselerinizi
    işlemin aktif olması bir gün sürüyor.
    tekrar satmak için aynı e-cas altında yatırımcı blokaj kısmında bloke çöz emri ile satışa açabilirsiniz.

6. Merhaba uyarı için teşekkür ediyorum ama gerekçesi nedir bilmediğim için soruyorum
     Alıntı Originally Posted by fabrikator Yazıyı Oku
    siz değerli imtiyazlı ve kurucu (ISATR-ISBTR-ISKUR) ortakları e-devlet>mkk>e-cas>yatırımcı blokaj sayfası üzerinden hisselerinizi bloke etmeye davet ediyorum.

arkadaşlar e-devlet hesabınıza girin
    arama kısmına merkezi kayıt kurumu yazın linki tıklayın
    daha önce giriş yapmamışsanız mail ve telefon ile dogrulama isteyecektir.
    bu işlemlerde tamamlandıktan sonra sol tarafta e- cas altında yatırımcı blokaj kısmında bloke etmek istediğiniz ve adetleri seçerek satışa kapatabilirsiniz hisselerinizi
    işlemin aktif olması bir gün sürüyor.
    tekrar satmak için aynı e-cas altında yatırımcı blokaj kısmında bloke çöz emri ile satışa açabilirsiniz.

7. Demedimmi İrbaam. Tavanlar geldikçe yavaş yavaş teşrif etmeye damlamaya başladılar güçcük yatırımcılar. Gerçi yakında güçcükten böyüğe terfi edebilirler.

Sayfa 651/681 İlkİlk ... 151551601641649650651652653661 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •