Sayfa 495/681 İlkİlk ... 395445485493494495496497505545595 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 3,953 - 3,960 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1. Dün tavandan satmayanlar sıraya girmiş...taban bekleyen 13 lot... Geçmiş olsun...bence bu film burada bitmez..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Dün tavandan satmayanlar sıraya girmiş...
    Bu tip tahtalarda alıcı varken kesinlikle satmak gerek mali az az çıkacaksın harra Gürre satılmaz

LLD-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

3. 12.55
    Maalesef taban..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Bu tip tahtalarda alıcı varken kesinlikle satmak gerek mali az az çıkacaksın harra Gürre satılmaz

LLD-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Katılıyorum ama mal az olunca çıkayım derken elde birşey kalmıyor güzel olan beklenti devam ediyor...şu parazitler bir çıksında bakarız önümüze..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

5. Yine yamyamlar satmış kurumsal almış

Alıntı Originally Posted by ismail82 Yazıyı Oku
    Satıcısızlıktan işlem olmamasına nedense sevinemedim,tavandan mal bulamayan amcalar, 2 tabanla panik yaratıp ky nin elindeki malları almak operasyonu çekebilirler .benim için önemi yok, çıkmış, düşmüş ,sadece meraktan izliyorum,hedef belli bizde, sonuna kadar devam,.ama sonradan, çıkıyor diye bu kağıda girenler ve burdan çıkıyor nasılsa diye vermedikleri malı, 2 tabanda vermek için nasıl sıraya girecekler göreceksiniz..Tabi inşallah olmasın bu durum, fakat ihtimal dahilinde bir durum bu....
    Ikı gün önce bakın ne yazmışım ...

7. Bu başlığı şu anda 105 kişi okumaktadır. (18 üye ve 87 ziyaretçi)

8. battık, btttik mafolduk

Sayfa 495/681 İlkİlk ... 395445485493494495496497505545595 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •