Sayfa 559/681 İlkİlk ... 59459509549557558559560561569609659 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 4,465 - 4,472 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1. Bence herşey yolunda sessızce devam hergun çıkacak değil senet, sindire sindire gördüğü zirve 32 binler dersek zirveden çokta gerı geldi diyemeyiz... Devam...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. Kapanış

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. 23300 teki satışı görünce tahta gerı geldı yaklaşık 14 lot bekliyordu, daha aşağıdan almak istemiş olabilir...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    23300 teki satışı görünce tahta gerı geldı yaklaşık 14 lot bekliyordu, daha aşağıdan almak istemiş olabilir...
    öyle değil 23.300 ü direnç oradan döndü
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

5. Kurucuda yazdım burayada ekleme ihtiyacı duydum..
    Bugün ilginç bir detay oldu..
    Tesadüf diyemeyiz.Belki etkisi olmaz ama dip not olarak yazdık ve takibe aldık..
    Bugün işC de TEB yatırım rüzgarı vardı.Takasın yarısından fazlasını tek başına sırtladı..
    Ne ilginçtir ki işB dede Teb 1.sırada..
    Çok sık görmediğimiz bir kurumun işC ve işB de takası sırtlaması İLGİNÇ..
    YTD..YTD...

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    öyle değil 23.300 ü direnç oradan döndü
    Üstad tahta sığ olunca pek destek direnç kavramları inandırıcı gelmiyor ama öyledir muhtemelen...

7. Financial Times, "Erdoğan'ın bundan sonra nasıl ilerleyeceğinin hayati önemde olduğunu, içgüdüsünün baskıyı güçlendirmek, CHP'nin finans kaynaklarını boğmak ve mahkemelerde liderlerinin peşine düşmek olabileceğini" söylüyor.
    Yazının tamamı:
    http://m.patronlardunyasi.com/haber/...cagrisi/221970

8.  Alıntı Originally Posted by market Yazıyı Oku
    Financial Times, "Erdoğan'ın bundan sonra nasıl ilerleyeceğinin hayati önemde olduğunu, içgüdüsünün baskıyı güçlendirmek, CHP'nin finans kaynaklarını boğmak ve mahkemelerde liderlerinin peşine düşmek olabileceğini" söylüyor.
    Yazının tamamı:
    http://m.patronlardunyasi.com/haber/...cagrisi/221970
    Anlamadım. Nasılsa chpye iş bankasından gelen para türk dil kurumu ve türk tarih kurumuna gidiyor. Buradan chpye gelen bir para yok. Ayrıca iş bankasının imtiyazlı hisselerine temettü ödemediği de düşünülürse ortada bir para da yok aslında.

Özetle yazdığınızı biraz daha açmanız mümkün mü?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 559/681 İlkİlk ... 59459509549557558559560561569609659 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •