Sayfa 599/681 İlkİlk ... 99499549589597598599600601609649 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 4,785 - 4,792 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1. Hadi hayırlısı

2. eyt ile direkt bağlantı kurmanıza şaşıyorum.inşallah dediğiniz gibi olur.c.b. düğmeye bastı diyorsunuz ee hisse yerinde sayıyor. herşey olabilir bekleyip görecez

3.  Alıntı Originally Posted by sussurluklu Yazıyı Oku
    eyt ile direkt bağlantı kurmanıza şaşıyorum.inşallah dediğiniz gibi olur.c.b. düğmeye bastı diyorsunuz ee hisse yerinde sayıyor. herşey olabilir bekleyip görecez
    Eyt yasallaşacsksa ilk etapta 700 bin kişi emekli olacak 46-50 yaş grubunu kapsıyor bu ülke için bir maliyet eyt mağdurlarının isyanını bir eyt li olarak çok iyi anlıyorum devlet bu 700 bin kişi için kaynak yaratmak zorunda ve ilk akla gelen kaynak sizce ne olur?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by telaşe memuru Yazıyı Oku
    Eyt yasallaşacsksa ilk etapta 700 bin kişi emekli olacak 46-50 yaş grubunu kapsıyor bu ülke için bir maliyet eyt mağdurlarının isyanını bir eyt li olarak çok iyi anlıyorum devlet bu 700 bin kişi için kaynak yaratmak zorunda ve ilk akla gelen kaynak sizce ne olur?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    tamam da, başka kaynak bulamazlar mı.

5. Sussurluklu ülke para sıkıntısı çekiyor, kaynak epey kisitli 700 bin kişinin emekli olması demek, 700 bin taseron işçi maaşı demek neredeyse, her ay minimum 1.5 milyar lira ödemek demek, ciddi bi rakam, üstüne emeklilerin bi kismina tazminat vs odemesi olursa epey para lazım. Çünki eyt de memurlarda var onlara tomarla emekli tazminatı vermeleri gerekiyor....

6. Hiç mi isbtrci arkadaş kalmadı ya kimse yorum yapmaz olmuş

7.  Alıntı Originally Posted by Ümitsiz Yazıyı Oku
    Hiç mi isbtrci arkadaş kalmadı ya kimse yorum yapmaz olmuş
    herkes iskur un sayfasınds

Sayfa 599/681 İlkİlk ... 99499549589597598599600601609649 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz