Sayfa 524/681 İlkİlk ... 24424474514522523524525526534574624 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 4,185 - 4,192 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    İsteyene verme ihtimalleri yuksek eşleşmeler arttı... Secim nedeniyle surec 2 aya yakın uzadı,meclıs toplanamayacak vekiller İstanbulda olacak... Bakalım daha nereye kadar spekule edecekler..
    30 Nisan 7 Mayıs net alanların maliyeti ve hisse adetleri büyük ihtimal meksa gedik ve Ahlatçı elindekini satar eşleşme ondan dolayı yüksek

https://www.resimag.com/p1/b28f4359e01.jpeg
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

2.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    İsteyene verme ihtimalleri yuksek eşleşmeler arttı... Secim nedeniyle surec 2 aya yakın uzadı,meclıs toplanamayacak vekiller İstanbulda olacak... Bakalım daha nereye kadar spekule edecekler..
    Ve gerçekleşti......
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3. Açılış

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Eşleşmede tavan gösterip, dünkü kapanıştan işlem yaptılar.

YTD

5.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Evet. Lakin yeni secim miting surecinde, isbank / chp hisseleri muhakkak dile getirilecektir. Heleki sandik kuruluna isbanktan insanlar atanmis olayini kasiyacaklardir.

6.  Alıntı Originally Posted by distortion Yazıyı Oku
    Evet. Lakin yeni secim miting surecinde, isbank / chp hisseleri muhakkak dile getirilecektir. Heleki sandik kuruluna isbanktan insanlar atanmis olayini kasiyacaklardir.
    Dile getirmelerinın tahtaya pek yansımadığını gecenlerde gorduk,tahta artık icraat bekliyor gecen secim surecinde sn cbşk nı en son gundem ettiğinde tahta yerınden bıle kımıldamadı... Alan herkesin kazanması dileği ile...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

7.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Dile getirmelerinın tahtaya pek yansımadığını gecenlerde gorduk,tahta artık icraat bekliyor gecen secim surecinde sn cbşk nı en son gundem ettiğinde tahta yerınden bıle kımıldamadı... Alan herkesin kazanması dileği ile...
    Erdogan en son 4 subatta dile getirdi. Ve o tarihten sonrasina bir bakiniz. 2500/4700 hareketi oldu. Ve 4500 de sabit kaldi

8. Problem yok dıllendırsın ozaman ben gitmesinden yanayım... Bol kazançlar...

Sayfa 524/681 İlkİlk ... 24424474514522523524525526534574624 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •