Sayfa 567/681 İlkİlk ... 67467517557565566567568569577617667 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 4,529 - 4,536 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

Alıntı Originally Posted by ismail82 Yazıyı Oku
    Ben dahıl herkes, bugün son ana kadar, tavan kapatacağımızı düşünürken, 22000 kapattık. bunu nasıl gördünüz sn. mavıdenız?
    23.300 'e (değerek) uzun günlük düşeni çizdim bugün saat 13.55.10 ile 17.5430 saatleri arası tavanda bekleyince yanıldım dedim iskur ortalığı karıştırdı
    Yarın 22.249 ve 23.300
    Bu tahta 23.300 üstüne(hacimli) attığı zaman geri gelmez
    Son düzenleme : mavideniz000; 01-07-2019 saat: 20:32.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

2. Tahtacı bey, bu gün elindeki tüm hisseyi tahtaya sürdü ve (45) ve ardından cebindeki nakit ile eşledi. Tahtaya sahip olduğunu gösterdi. Sonrasında satıcıların sayısını öğrenmek istedi eşleşme dışı kalan 60 küsür lot tavandan alıcı idi. Tahtacı uyanık adam 2-3 lotu 22.000 de eşleyip bıraktı. Son saniye tavandaki alış ve satışı çekti. Tüm bu çabası tahtayı dökmek ve sabır testi yapmak sadece haber düşene kadar tutacak sonrasında tahtaya hakim olamayacak sadece bir haber ile hisse tavan serisine bağlama ihtimali yüksek.
    Şahsi görüşüm kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Selamlar. Son derece acemi bir ky olarak beklentim temettü. Ne dersiniz ortaklar. Olur mu?

Ytd değil, benim tavsiyemi dinleyen batar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    23.300 'e (değerek) uzun günlük düşeni çizdim bugün saat 13.55.10 ile 17.5430 saatleri arası tavanda bekleyince yanıldım dedim iskur ortalığı karıştırdı
    Yarın 22.249 ve 23.300
    Bu tahta 23.300 üstüne(hacimli) attığı zaman geri gelmez
    Anladım yanı sızde bızım safımıza geçmışsınız o yorumu yaptıktan sonra (gerçı mesajda yazmışsınız) ( ben atlamışım onu) ama sonuçta sızın ılk yazdığınız gerçekleştı .Ben bu kağıtta teknığın ışlemeyeceğıne ınananlardanım (sığlığından ve beklentısıne yönelık haberlere aşırı hassaslığından dolay)ı (her 2 yönede)ama enterasan bır şekılde sızın teknığe dayanarak yaptığınız yorum tuttu .ne dıyelım yarında tutsun o zaman
    Son yaptığınız yoruma gelıncede, ben onun gerçekleşmesı ıçın somut bır haber ve gerçekleşme olmadan mümkün görmüyorum artık.(ınşalla yarın yanılmış olayım)
    Sonuç olarak şunu demek ısterım .Bu ısede(A, KUR daıl) ben ve benım gıbı düşünerek pozısyon alanlar fınale odaklanmış beklıyoruz.
    fınale yakın olduğumuzun farkında olduğumuz ıçın bız bu ruh halındeyız (tahtadakı eşleşmelerı takıp edıyoruz ,foruma gırıp her yazılanı okuyoruz arada yazıyoruz .
    En sonda şunu söylemek ısterım kı özetle "YA NASİP"....

Anladım yanı sızde bızım safımıza geçmışsınız o yorumu yaptıktan sonra (gerçı mesajda yazmışsınız) ( ben atlamışım onu) ama sonuçta sızın ılk yazdığınız gerçekleştı .Ben bu kağıtta teknığın ışlemeyeceğıne ınananlardanım (sığlığından ve beklentısıne yönelık haberlere aşırı hassaslığından dolay)ı (her 2 yönede)ama enterasan bır şekılde sızın teknığe dayanarak yaptığınız yorum tuttu .ne dıyelım yarında tutsun o zaman
    Son yaptığınız yoruma gelıncede, ben onun gerçekleşmesı ıçın somut bır haber ve gerçekleşme olmadan mümkün görmüyorum artık.(ınşalla yarın yanılmış olayım)
    Sonuç olarak şunu demek ısterım .Bu ısede(A, KUR daıl) ben ve benım gıbı düşünerek pozısyon alanlar fınale odaklanmış beklıyoruz.
    fınale yakın olduğumuzun farkında olduğumuz ıçın bız bu ruh halındeyız (tahtadakı eşleşmelerı takıp edıyoruz ,foruma gırıp her yazılanı okuyoruz arada yazıyoruz .
    Temel odaklı hisseler bunlar yalnız 1-5-60 dakikalık periyotlara bakın benim gördüğümü herkes görür ben müneccim değilim sonuç odaklı olmak daha doğru tabiki yalnız dün iskur dan şeker alınca ortalık birden karıştı şunu kesin bilin iş yatırım ile iş yatırım ve ziraat arasındaki her alış satış sahtedir tahtayı diri tutmaya yönelik manipülatif hareketten ibarettir özellikle iş yatırım-iş yatırım arasındaki alış -satışlar ne zaman meksa gedik şeker gelirse o zaman ralli başlar
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

ismail82 kardeşim zaten teknik yol çizer haber peşinden gelir bazen de beraber el ele kol kola giderler şu bir gerçek 23.300 geçerse zaten tahta orada taban oluşturacak

Uzak

https://www.resimag.com/p1/796a42cb68d.jpeg
    Çok yakın

https://www.resimag.com/p1/229969ec31c.jpeg
    22.249 ve 23.300

Saatlikte onay almış bugün İnşaAllah yeşil olur

Şu 23.300 ü kır geç be aga

Sayfa 567/681 İlkİlk ... 67467517557565566567568569577617667 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •