Sayfa 359/681 İlkİlk ... 259309349357358359360361369409459 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 2,865 - 2,872 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1. https://m.ahaber.com.tr/galeri/gunde...nesine-devri/2

haberlerde bol bol çıkmaya başlar artık
    Yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

2. Satan olduğu kadar alanda var. Bu güzel
    Ben hikaye anlatıyorum, benim hayal ürünümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

3. İş A da neden hareket olmadı bu kez ?

4. bugün İş B lerim ile üzülerek vedalaştım işkur hissemiz ile yola devam

5.  Alıntı Originally Posted by soldier*** Yazıyı Oku
    İş A da neden hareket olmadı bu kez ?
    bir sayfa önce sayın marslı yazdı, hiç okumadan mı yazıyorsunuz. A da tavana kadar alış yazdığını ekran görüntüsü ile attı, fakat satan birisi 46995 fiyat limitli yazdığı için satış bu fiyattan gerçekleşti. Satan 55200 yazsa bu fiyattan gerçekleşirdi. Sayın marslı onun için diyor ördek düştü diye, 8 bin karlı almış oldu satandan
    Yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by Yakamozz Yazıyı Oku
    bir sayfa önce sayın marslı yazdı, hiç okumadan mı yazıyorsunuz. A da tavana kadar alış yazdığını ekran görüntüsü ile attı, fakat satan birisi 46995 fiyat limitli yazdığı için satış bu fiyattan gerçekleşti. Satan 55200 yazsa bu fiyattan gerçekleşirdi. Sayın marslı onun için diyor ördek düştü diye, 8 bin karlı almış oldu satandan
    evet görmemişim kızmayın ;)

7. Benim anlamadığım satanların işbtryi neden tavandan satmadığı, vereceksende tavandan ver baba alamak isteyen tavandan alsın... Bakalım yarın ne olacak YTD

8. tahtadaki hareketleri anlık takip ediyorum. arada bir tavana kadar emir yazıp bakıyor. çizecek ama yukarda hisse yok.onun için tavan yapmadan buradan koyulanı alıyor.şu an sıkıntı yok.meclise gelince yola devam...

Sayfa 359/681 İlkİlk ... 259309349357358359360361369409459 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •