Special Days Image
Sayfa 681/681 İlkİlk ... 181581631671679680681
Arama sonucu : 5448 madde; 5,441 - 5,448 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1. 40/50 x TL den 500/550 x TL ye....güzel hareket, gerektiği....gibi. cool:;!/.
    panic...yok !. Bu hareketin olusacağı birkaç tahta daha mevcut .
    Saygılar bol kazançlar
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

2.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    40/50 x TL den 500/550 x TL ye....güzel hareket, gerektiği....gibi. cool:;!/.
    panic...yok !. Bu hareketin olusacağı birkaç tahta daha mevcut .
    Saygılar bol kazançlar
    Pkart tahtasındaki fiyaskoyu nasıl değerlendirmek gerekiyor? Çok insanın ahını alıyorsunuz? Algı işinden artık vazgeçseniz herkes için daha iyi olmaz mı?
    Paylaşımlarım tıpkı benim gibi hayal ürünüdür. Hiçbir doğruluğu ve geçerliliği yoktur. Boş boş atıp tutanlara nispet ediyorum.

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    984
    Burasını pkart tahtası sandınız herhalde. Sizin için Yazacak çok şey varda neyse.
     Alıntı Originally Posted by YakupSrh Yazıyı Oku
    Pkart tahtasındaki fiyaskoyu nasıl değerlendirmek gerekiyor? Çok insanın ahını alıyorsunuz? Algı işinden artık vazgeçseniz herkes için daha iyi olmaz mı?

4. Gençler burası babalar sayfası yanlış yerde yorum yapıyorsunuz..Burdaki ler hisseler ile uğraşmaz hedefleri farklı..Hedef UKBÂ.. Yorumlara ve paylaşımlara kapanmıştır.NOKTA....

5.  Alıntı Originally Posted by körhacı Yazıyı Oku
    Burasını pkart tahtası sandınız herhalde. Sizin için Yazacak çok şey varda neyse.
    Sen Kalav için yaz, beni boş ver. Benimki küçük bir hatırlatma. Onunki aldatmaca!
    Paylaşımlarım tıpkı benim gibi hayal ürünüdür. Hiçbir doğruluğu ve geçerliliği yoktur. Boş boş atıp tutanlara nispet ediyorum.

6. Arkadaşlar selamlar, bir şey sormak istiyorum, iş bankasında neden a grubu b grubu c grubu var? Olay nedir tam olarak bilmeden soruyorum ve diğer hisse forumlarına da aynı şeyi yazıyorum. Bilen birisi yardımcı olabilir mi?

7. Bu sayfada sadece ve sadece thejackalav yorum yapabilir dinlenir ve önemsenir.

8. Zaman azaldıkça tahtada baskı arttığını gözlemliyorum, birde bu akşam seans sonrası bir kap geldi ve TMSF ile olan davaları(2016) için yaklaşık 50m$ civarı tazminatı kabul etmişler.. 8 senedir süren davada iş bankasının bunu kabul etmesi şaşırtıcı.( holdingleşme için tüm hesapları kapatıyorlar mı acaba )

Sayfa 681/681 İlkİlk ... 181581631671679680681

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •