Sayfa 591/681 İlkİlk ... 91491541581589590591592593601641 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 4,721 - 4,728 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1.  Alıntı Originally Posted by mustafa1977 Yazıyı Oku
    Sayın Marslı bu sayfayı ve yazdıklarınızı ilgiyle takip ediyorum ama artık gerçekten hissede bu yapılanlar hoş değil ve sanırım artık bırakacağım. Hükümet tarafından bu konunun söylenmesi yeter diyorduk, bekliyorduk dün o da geldi ama sabahtan te tavan olmasına rağmen yine her zamanki gibi işlem saatinde bozdu. Ben artık inancımı kaybetmeye başladım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    borsa dilinde bu algıyı oluşturdularmı vakti gelmiş derler.hakkında hayırlısı olsun

2. Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3. Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

4. Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

5. özelden btr whatsapp grubuna geçin diyorsunuz, investing de t.e. yazarsanız düşer zihniyetindeki g..ri zekalıların kendileri çalıp oynadıkları bir grup.adamlar investing de doğru yazanları bile engelletiyorlar. art niyetli insanlar topluluğu. basit insanlar grubu.

18680----18.980 kapatabilir
    Bir ihtimal
    Son düzenleme : mavideniz000; 09-08-2019 saat: 17:32.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

7. Güzel işlemler oluyor iki gündür.

Sayfa 591/681 İlkİlk ... 91491541581589590591592593601641 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •