Sayfa 22/520 İlkİlk ... 1220212223243272122 ... SonSon
Arama sonucu : 4158 madde; 169 - 176 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

1. A

SM-G7102 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Beyler uzak durun sonradan yandim Anam demeyin bu galibin gecmiste yaptiklarini herkez biliyor muhtemelen yine ayni seyler olacak

3. Yarın buna can dayanmaz

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by gulahmet167 Yazıyı Oku
    Nasil satacak -10000 di 10000 adet aldi 0 a geldi

o zaman 8 bin tl zarar yazdı yazık yaa birde 100 bin açık yapanı düşünürsek duman ediyor valla eline geçirirse
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

5.  Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    o zaman 8 bin tl zarar yazdı yazık yaa birde 100 bin açık yapanı düşünürsek duman ediyor valla eline geçirirse
    çok güzel olmuş derim o zaman çünkü açık olayına zaten en başından beri gıcığım, bir de açık yapanlara tabii. galip hepsine okkalı bir ders versin ki bir daha hiçbiri açığa satmayı akıllarından bile geçirmesinler, elleri yansın ki sobaya bir daha değdirmesinler

6.  Alıntı Originally Posted by hisseci Yazıyı Oku
    çok güzel olmuş derim o zaman çünkü açık olayına zaten en başından beri gıcığım, bir de açık yapanlara tabii. galip hepsine okkalı bir ders versin ki bir daha hiçbiri açığa satmayı akıllarından bile geçirmesinler, elleri yansın ki sobaya bir daha değdirmesinler
    abi biz elimizdeki parayla alamıyoruz acaba dönermi diye korkudan millette sğper cesaret var ne diyelim yinede yazık neyse sağlık olsun
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

yazık tabi ben de açık sevmiyorum yapmiyorum da ama arkadaş kötü zarar etti halbuki yükseliş yönünde kullansaydi imkanını şimdi az çok kârdaydı

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

8. Hisseden baya erken çıkmışız fiyat inanılmaz 1.50 den beri hissede olan varsa helal olsun.

Sayfa 22/520 İlkİlk ... 1220212223243272122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •